Akademik Birim Temsilcileri

Akademik Birim Temsilcileri
​​​​​ÜNİVERSİTE BÖLÜM KALİTE TEMSİLCİLERİ​
​GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ​
Çizgi Film ve Animasyon
Dr. Öğr. Üyesi Behçet GÜLERYÜZ
​Grafik Tasarımı
​Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ÖZTÜRK
​Gastronomi ve Mutfak Sanatları
​Dr. Öğr. Üyesi Aslı AKSOY
​Tekstil ve Moda Tasarımı
Dr. Öğr. Üyesi Zehra DOĞAN SÖZÜER
​Görsel İletişim Tasarımı
Prof. Dr. Müge DEMİR
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ​
​Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
​​
​İngilizce Müterc​im-Tercümanlık
​Dr. Öğr. Üyesi Özgür ÇAVUŞOĞLU
​Matematik
​Dr. Öğr. Üyesi Sultan SÜTLÜ
Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce)
Dr. Öğr. Üyesi Deniz KANCA DEMİRCİ
​Psikoloji (Türkçe)
​Dr. Öğr. Üyesi Fatma KAYIM
​Psikoloji (İngilizce)
​Dr. Öğr. Üyesi Bengisu Nehir AYDIN
​Türk Dili ve Edebiyatı
Dr. Öğr. Üyesi Büşra ÇELİK VURAL
İŞLETME FAKÜLTESİ
​Halkla İlişkiler ve Tanıtım
​Doç. Dr. Ece ÜNÜR
Arş. Gör. Dr. Gülistan ELMACIOĞLU
İşletme (Türkçe)
Dr. Öğr. Üyesi Nezriye Gözde BİRCAN
​İşletme (İngilizce)
Dr. Öğr. Üyesi Şahver OMERAKI ÇEKİRDEKÇİ
​Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce)
​Prof. Dr. Nuray TEZCAN
​Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Dr. Öğr. Üyesi Eyüp ÖZ
​Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce)
​Dr. Öğr. Üyesi Hasan PARILTI
Arş. Gör. Özgür Utku MACUNLUOĞLU
MİMARLIK FAKÜLTESİ
​Fakülte Kalite Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba ERDİL
​Endüstriyel Tasarım
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep FIRAT EZENCİ
​İç Mimarlık
Dr. Öğr. Üyesi F. Ceyda GÜNEY YÜKSEL
Öğr. Gör. Ceren OKUMUŞ
Mimarlık
Dr. Öğr. Üyesi Jülide EDİRNE ERDİNÇ
Dr. Öğr. Üyesi Eda SELÇUK
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Makine Mühendisliği
Doç. Dr. Behiye YÜKSEL
​Endüstri Mühendisliği
Dr. Öğr. Üyesi Çağrı KİBİROĞLU
​Bilgisayar Mühendisliği
​Dr. Öğr. Üyesi Ülviye HACIZADE
Elektrik Elektronik Mühendisliği
​Dr. Öğr. Üyesi Soner ÖZGÜNEL
​Yazılım Mühendisliği
​Dr. Öğr. Üyesi Sait ERKOVAN
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ​
​Fakülte Kalite Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Gülcan KENDİRKIRAN
​Beslenme ve Diyetetik (Türkçe)
Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem YILDIRIM MAVİŞ
​Beslenme ve Diyetetik (İngilizce)
​Dr. Öğr. Üyesi Ceyda OKUDU
​Ebelik
​Öğr. Gör. Fatma Şule BİLGİÇ TANRIVERDİ
​Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Türkçe)
​Dr. Öğr. Üyesi Seda SAKA
​Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (İngilizce)
Öğr. Gör. Batuhan SOLMAZER
​Hemşirelik (Türkçe)
Öğr. Gör. Pınar YEL
Hemşirelik (İngilizce)
Öğr. Gör. Ezgi Hasret KOZAN ÇIKIRIKÇI​
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU​​
​Antrenörlük Eğitimi
​Doç. Dr. Alper AŞÇI
​Spor Yöneticiliği (Türkçe)
​Dr. Öğr. Üyesi Ercüment YİĞİT
​Spor Yöneticiliği (İngilizce)
Dr. Öğr. Üyesi Onur Hasan ÖZGÜN
​Rekreasyon
Öğr. Gör. Mehmet TOPAL
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği
Dr. Öğr. Üyesi M. Yeşim KURUOĞLU
KONSERVATUVAR​
​Opera
​Dr. Öğr. Üyesi Tufan ÖZTÜRK
Tiyatro​
Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem ÖZTÜRK
​Türk Musikisi
Dr. Öğr. Üyesi Milad SALMANİ
MESLEK YÜKSEKOKULU​
​Aşçılık
​Öğr. Gör. Burak EGELİ
​Aşçılık (İÖ)
Öğr. Gör. Ayşem IŞIK
​Anestezi
​Öğr. Gör. Nuray UTLU
​Bilgisayar Teknolojisi
Öğr. Gör. Ebru İNAN BARUTÇU
​Bilgisayar Programcılığı
Öğr. Gör. İbrahim AYAZ
Bankacılık ve Sigortacılık
Öğr. Gör. Elif ERBELET
Çocuk Gelişimi
Öğr. Gör. Özlem KAVURUCU
​Elektrik Programı
​Öğr. Gör. Ajda YALÇIN ARDA
​Elektronik Teknolojisi
​Öğr. Gör. İrfan ERDEM
​Fizyoterapi
​Öğr. Gör. Elif İrem GÜNAYDIN
​Grafik Tasarımı
Öğr. Gör. Gül ERGÜN
İç Mekan Tasarımı
​Öğr. Gör. Hasan Tunay CENGİZ
​İlk ve Acil Yardım
Öğr. Gör. Hilal SEVİM
​İnşaat Teknolojisi
​Öğr. Gör. Özge Şamlı TOPACIK
​Lojistik
Öğr. Gör. Gökçe ÇINAR
​Makine
Öğr. Gör. Haydar ERDEM
​Moda Tasarımı
Öğr. Gör. Aslıhan Esra ÇAKIROĞLU
​Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
Öğr. Gör. Korkut Furkan Şahin
​Turizm ve Otel İşletmeciliği
​Öğr. Gör. Musa GÜNGÖR
​TIP FAKÜLTESİ​
Tıp (Türkçe)

​Tıp (İngilizce)
Prof. Dr. Zehra BAYRAMOĞLU
​LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ​
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Dr. Öğr. Üyesi Nurdan GÜVEN TOKER
Dr. Öğr. Üyesi Ayyub EBRAHIMI​
​​