Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

​​Kapsam:

Bu bildirimde, Haliç Üniversitesi Gizlilik Bildirimi ile ilgili önemli noktalar belirtilmiştir. Bu bildirim ve gizlilik bildiriminin tamamı, bu bildirime bağlantı içeren veya bildirimi görüntüleyen Haliç Üniversitesi web siteleri ve hizmetleri için geçerlidir. Bu site Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili tüm mevzuat hükümleri ile koruma altındadır. Bu nedenle site adımız herhangi bir kimse tarafından ister yazılı veya elektronik basında izinsiz, iltibasa mahal verir tarzda değiştirilerek, taklit edilerek ve/veya aynen hiçbir şekilde kullanılamaz. Bu kapsamda herhangi bir kimse ve/veya kuruluş tarafından kullanıldığı saptandığı takdirde bu kişi ve/veya kuruluş hakkında her türlü yasal hakkımızı saklı tutuyoruz.

Haliç Üniversitesi Web Sitesi ana sayfası, tüm web sayfaları ve mikro sitelerinde yayınlanan yazı ve her türlü materyal (logo, grafik, ses, şekil ve görüntüler, fotoğraflar vb.) Haliç Üniversitesi'nin mülkiyetinde olup, telif hakkı ile korunur, kısmen veya tamamen izinsiz iktibas edilemez, kullanılamaz. Haliç Üniversitesi Web Sitesi sayfalarının bir kısmının ve/veya tamamının kopya edilip çoğaltılması ve/veya ticari amaçla kullanımı açıkça yasaklanmıştır.

Site İçeriği Hakkında Açıklamalar:

  • Sitemizde yer alan bilgilerde içerik ya da yazım hatası olabilir.
  • Sitemizde yer alan konu ve bilgiler ziyaretçiler uyarılmadan her zaman değiştirilebilir, güncellenebilir ya da tamamen kaldırılabilir.
  • Sitemiz üzerinden ulaşılan (link verilen) herhangi başka site içeriği, kullanımı, ürünü veya sağladığı servislerden kaynaklanabilecek olumsuzluklar ve/veya verilmesi muhtemel zararlardan hiçbir surette sorumluluk kabul edilmez.
  • Her ne şekilde olursa olsun sitemiz; sitemizden veya sitemizden ulaşılabilen sitelerden kaynaklanan yukarıda uyarıldığı halde, kullanıcının karşılaşabileceği her türlü zarardan (kar kaybı, program veya veri kaybı, iş kaybı, virüs bulaşması vs.) sorumlu değildir.

Telif Hakkı İhlali:

Haliç Üniversitesi web sayfalarının telif hakkı ihlallerini bize bildirin.

Adres: Haliç Üniversitesi, 5. Levent Mahalle​si, 15 Temmuz Şehitler Caddesi, No: 14/12 34060 Eyüpsultan/İSTANBUL 
E-posta: info​@halic.edu.tr
Tel: 0 (212) 924 24 44  -  444 2 542

Telif Hakkı İhlali ile ilgili iddialar aşağıdakileri kapsamalıdır:

* Islak veya elektronik imza
* İhlal edilen çalışmanın belirtilmesi
* İhlal edilen malzemenin belirtilmesi
* Şikayette bulunan tarafın iletişim bilgileri, örneğin adresi, telefon numarası, elektronik posta adresi
* Şikayette bulunan tarafın "telif hakkı sahibi veya kanunlar tarafından yetki verilmediği halde izinsiz malzeme kullanımına dair" açıklaması
* Bu bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğu ve şikayetçi tarafın telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğu ile ilgili açıklaması

Logolar, Fotoğraf ve Lisanslı Üniversite Markaları:

Logolar ve grafikler üniversite lisans anlaşmalarına tabidir. Logo ve grafiklerin kullanımı ile ilgili sorularınız ve izin işlemleri için lütfen info@halic.edu.tr ile temas kurunuz. Fotoğraf ya da görsel kullanmak istiyorsanız, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Birimi info@halic.edu.tr ile iletişime geçebilirsiniz.

Haliç Üniversitesi Web Sitelerinde Sayfa Ekleme/Güncelleme istekleri ile İlgili:

Haliç Üniversitesi web sayfalarına katkıda bulunmak için info@halic.edu.tr 'ye e-posta gönderebilirsiniz.

Haliç Üniversitesi web sitelerinde yayımlanan bilgiler Haliç Üniversitesi Mütevelli Heyeti kararları ile yönetmelik ve yönergelerine tabidir. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından Haliç Üniversitesi sorumlu tutulamaz.

Kişisel web sayfalarındaki içeriğin sorumluluğu tamamen yazara/yazarlara aittir. Öğrenci ve öğretim üyelerinin kişisel sayfalarında ifade ettikleri görüşler ile ilgili olarak, Haliç Üniversitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. Haliç Üniversitesi'nin yerel kanunlar, gizlilik kuralları ve hakaret içeren malzemeyi yasaklayan yasalar dışında kalan diğer kısıtlamaları empoze etmesi söz konusu değildir. Haliç Üniversitesi, kişisel web sayfalarının içeriği hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bu gizlilik politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek isterseniz, info@halic.edu.tr adresine gönderebilirsiniz. Haliç Üniversitesi bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

Haliç Üniversitesi web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.