Üniversitemiz

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

İdari Birimler

Genel Sekreterlik

 

Dinçer GARİP V. Genel Sekreter E-mail: dincergarip@halic.edu.tr


İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

Daire Başkanı

Tuğba Türköz Erkan                                 E-mail: tugbaerkan@halic.edu.tr


Ercan Cihangiroğlu Müdür E-mail: ercancihangiroglu@halic.edu.tr
Nurten Furuncu Bordro ve Özlük İş. Müd. E-mail: nurtenfuruncu@halic.edu.tr
Fatma Gönen İnsan Kay. Uzm. E-mail: fatmagonen@halic.edu.tr
Hilal Sultan Ak Memur E-mail: hilalak@halic.edu.tr
Zeynep İnel Özkiper Akdmk Per. Puantaj Srm. E-mail: zeynepinel@halic.edu.tr


ik@halic.edu.tr

Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

Daire Başkanı

Beyza Nur Kalaycı                                              E-mail: beyzanurkalayci@halic.edu.tr


Tanıtım Birimi

Sezai Artar Tanıtım Sorumlusu E-mail: sezaiartar@halic.edu.tr
İhsan Hekimoğlu Tanıtım Uzmanı E-mail: ihsanhekimoglu@halic.edu.tr
Serhat Gürbüzer            Tanıtım Uzmanı          E-mail: serhatgurbuzer@halic.edu.tr


Grafik - Görsel Medya Birimi

Ogün Demir Gör. Med. Birim Sorumlusu E-mail: ogundemir@halic.edu.tr
Sertaç Aydın                        Görsel Medya Uzm.  E-mail: sertacaydin@halic.edu.tr
Merve Saygı  Görsel Tasarım Uzm. E-mail: mervesaygi@halic.edu.tr
Nilay Deniz Görsel Tasarım Uzm. E-mail: nilaydeniz@halic.edu.tr
Seda Tatar Görsel Tasarım Uzm. E-mail: sedatatar@halic.edu.tr


Web Birimi

Ferhat Alpar Web İçerik Brm. Sorumlusu E-mail: ferhatalpar@halic.edu.tr
Elif Pirgaip İçerik Editörü E-mail: elifpirgaip@halic.edu.tr


Çağrı Merkezi Birimi

Zeynep Karluva Çağrı Merkezi Sorumlusu E-mail: zeynepkarluva@halic.edu.tr
Ahmet Ay Çağrı Merkezi Temsilcisi E-mail: ahmetay@halic.edu.tr
Gökhan Yurdakul Çağrı Merkezi Temsilcisi E-mail: gokhanyurdakul@halic.edu.tr
Nurten Curebal Arı Çağrı Merkezi Temsilcisi E-mail: nurtenari@halic.edu.tr
Yelda Nur Tav Çağrı Merkezi Temsilcisi E-mail: yeldanurtav@halic.edu.tr


kurumsaliletisim@halic.edu.tr

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Daire Başkanı

Birol Çelik                                          E-mail: birolcelik@halic.edu.tr


Sistem ve Ağ Birimi

Yunus Öztürk  Sistem Yöneticisi E-mail: yunusozturk@halic.edu.tr
Oktay Akan       Network Uzmanı      E-mail: oktayakan@halic.edu.tr
Murat Demirci  Sanallaştırma Uzmanı E-mail: muratdemirci@halic.edu.tr


Yazılım ve Yazılım Destek Birimi

Fikret Çağlar          Yazılım Sorumlusu         E-mail: fikretcaglar@halic.edu.tr
Fatih Çırak Yazılım Destek Uzm. E-mail: fatihcirak@halic.edu.tr
Mustafa Ekinci Yazılım Uzmanı E-mail: mustafaekinci@halic.edu.tr
Muhammet Kaya Yazılım Uzm. Yrd. E-mail: muhammetkaya@halic.edu.tr
Mehtap Kirman  ERP Uzmanı           E-mail: mehtapkirman@halic.edu.tr


Donanım ve Teknik Hizmetler Birimi

Burak Albaz Birim Sorumlusu E-mail: burakalbaz@halic.edu.tr
Rıdvan Ulupınar Donan. ve Tek. Hiz. Uzm. E-mail: ridvanulupinar@halic.edu.tr
Gökhan Kaymaz Donan. ve Tek. Hiz. Uzm. E-mail: gokhankaymaz@halic.edu.tr


Işık, Ses ve Görüntü Sistemleri Birimi

Ahmet Fatih Karakuş Işık, Ses ve Gör. Uzm. E-mail: fatihkarakus@halic.edu.tr
Selçuk Kurt Işık, Ses ve Gör. Uzm. E-mail: selcukkurt@halic.edu.tr


bilgiislem@halic.edu.tr

Mali İşler Daire Başkanlığı

Daire Başkanı

Dinçer Garip E-mail: dincergarip@halic.edu.tr


Mali İşler Birimi

Nurhan Demirkol Mali İşler Müdürü E-mail: nurhandemirkol@halic.edu.tr
Gülşah Fıçıcıoğlu Gölcü Mali İşler Sorumlusu E-mail: gulsahficicioglu@halic.edu.tr
Gülşah Aytürk Uzman E-mail: gulsahayturk@halic.edu.tr
Rukiye Bircan Uzman E-mail: rukiyebircan@halic.edu.tr


Öğrenci Muhasebesi Birimi  (ogrencimuhasebesi@halic.edu.tr)

Ali Aktürk Öğr. Muh. Sor. E-mail: aliakturk@halic.edu.tr
Sedef Aktürk Öğr. Sor. Çöz. Merk. Sor. E-mail: sedefakturk@halic.edu.tr
Elif Elüstün Öğr. Muh. Uzm. E-mail: elifelustun@halic.edu.tr
Gözde Özel Öğr. Muh. Uzm. E-mail: gozdeozel@halic.edu.tr
Yasin Keklik Öğr. Muh. Uzm. Yrd. E-mail: yasinkeklik@halic.edu.tr


Güvenlik ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı

Daire Başkanı

Halil İbrahim Telatar E-mail: ibrahimtelatar@halic.edu.tr


Güvenlik Birimi

Çetin Unut Güvenlik Müd. Yrd. E-mail: cetinunut@halic.edu.tr
Tarkan Saçaklı Güvenlik Müd. Yrd. E-mail: tarkansacakli@halic.edu.tr


Depo ve Stok Birimi

Erol Örmen Depo ve Stok Müdürü E-mail: erolormen@halic.edu.tr
Alaattin Dalgıç Depo ve Stok Uzmanı E-mail: alaattindalgic@halic.edu.tr
Yunus Toptaş Depo ve Stok Per. E-mail: yunustoptas@halic.edu.tr
Kadir Arslan Depo ve Stok Per. E-mail: kadirarslan@halic.edu.tr

 Ulaşım Hizmetleri Birimi

Rıdvan Yapıcı Ulaşım Hiz. Sor. E-mail: ridvanyapici@halic.edu.tr
Fatih Ener Şoför E-mail: fatihener@halic.edu.tr


Temizlik Hizmetleri Birimi

Saadet Albayrak Temizlik Hiz. Müdürü E-mail: saadetalbayrak@halic.edu.tr
Ozan Çavdar Temizlik Hiz. Müd. Yrd. E-mail: ozancavdar@halic.edu.tr
Deste Kafatutar Temizlik Hiz. Şefi E-mail: destekafatutar@halic.edu.tr
Birgül Göktaş Temizlik Personeli E-mail: birgulgoktas@halic.edu.tr


İdari İşler

Yücel Yazıcı İdari İşler Sorumlusu E-mail: yucelyazici@halic.edu.tr


destekhizmetleridb@halic.edu.tr

Satın Alma Daire Başkanlığı
Behiye Gülhan Daire Başkanı Vekili E-mail: behiyegulhan@halic.edu.tr


Aykut Çeçen Satın Alma Uzmanı E-mail: aykutcecen@halic.edu.tr
Nimet Gülşah Kaplan Satın Alma Uzmanı E-mail: nimetgulsahkaplan@halic.edu.tr
Burak Nişancı Satın Alma Personeli E-mail: buraknisanci@halic.edu.tr


satinalma@halic.edu.tr

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Daire Başkanı Vekili

Yunus Ali Erol                                             E-mail: yunusalierol@halic.edu.tr


Burak Saygı Öğr. İşl. Sorumlusu E-mail: buraksaygi@halic.edu.tr
Tuğba Hatice Doğan Öğr. İşl.Uzm. E-mail: tugbadogan@halic.edu.tr
Muhammed Heleli Öğr. İşl. Uzm. Yrd. E-mail: muhammedheleli@halic.edu.tr
Şahin Umut Tabanoğlu Öğr. İşl. Uzm. Yrd. E-mail: sahinumuttabanoglu@halic.edu.tr
Sinem Nazmiye Atay Öğr. İşl. Uzm. Yrd. E-mail: sinematay@halic.edu.tr
Gülseren Demirel Öğr. Hizmetleri Uzm. E-mail: gulserendemirel@halic.edu.tr
Ayşe Yeşil Özarabacı Öğr. Hizmetleri Uzm. E-mail: ayseyesil@halic.edu.tr
Süleyman Çağrı Çetinkaya Akademik Plan. Uzm. E-mail: cagricetinkaya@halic.edu.tr


ogrenciisleri@halic.edu.tr

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Daire Başkanı

Yazgı Cihangir Aygün                             E-mail: yazgicihangiraygun@halic.edu.tr


Sakine Kalaycı  Uzman E-mail: sakinekalayci@halic.edu.tr
Abdullah Gökdemir Uzman E-mail: abdullahgokdemir@halic.edu.tr
İrem Uludağ  Uzman Yardımıcısı E-mail: iremuludag@halic.edu.tr
Emrah Düzcü Kütüphane Gör. E-mail: emrahduzcu@halic.edu.tr
Kiraz Binici Kütüphane Memuru E-mail: kirazbinici@halic.edu.tr


kutuphane@halic.edu.tr

Uluslararası İlişkiler Ofisi Daire Başkanlığı

Daire Başkanı

Ahmet Aydın E-mail: ahmetaydin@halic.edu.tr

Müzeyyen Seda Sevinçler Uzman Yrd. E-mail: sedasevincler@halic.edu.tr

Uluslararası Tanıtım Koordinatörlüğü


Zişan Baş Uzman Yrd. E-mail: zisanbas@halic.edu.tr
Elif Hümeyra Kubilay Uzman Yrd. E-mail: elifhumeyrakubilay@halic.edu.tr
Tatyana Kim Uzman Yrd. E-mail: tatyanakim@halic.edu.tr

ERASMUS ve Değişim Programları Koordinatörlüğü


Xheni Simaku Erasmus Koord. E-mail: xhenisimaku@halic.edu.tr
Lala Chobanoghlu Uzman E-mail: lalachobanoglu@halic.edu.tr
Elifcan Kaya Uzman Yrd. E-mail: elifcankaya@halic.edu.tr

international@halic.edu.tr

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

V. Daire Başkanı

Yusuf Kıvanç Egeaka                    E-mail: kivancegeaka@halic.edu.tr


Abdullah Yıldız                 Sağlık Müdürü                E-mail: abdullahyildiz@halic.edu.tr
Mustafa Özdemir Kültür Müdürü E-mail:mustafaozdemir@halic.edu.tr
Şevval Arslan Uzman Yrd. E-mail:sevvalarslan@halic.edu.tr
Hazal Özcan Psikolog E-mail:hazalozcan@halic.edu.tr
Münevver Sevindik Aslan Hemşire E-mail:munevversevindik@halic.edu.tr
Sadiye Şentürk Çavuş Hemşire E-mail:sadiyesenturkcavus@halic.edu.tr


sks@halic.edu.tr

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı

V. Daire Başkanı

Erkan Türkseven                                    E-mail: erkanturkseven@halic.edu.tr


Emre Tuncer Yapı İşl. Müd. Yrd. E-mail: emretuncer@halic.edu.tr
Hatice Nevin Astürk Yapı İşl. Müd. Yrd. E-mail: haticenevinastürk@halic.edu.tr
Yavuz Erdoğan Yapı İşl. Sor. E-mail: yavuzerdogan@halic.edu.tr
Berkan Mehmet Karataş Yapı İşl. Uzm. E-mail: berkanmehmetkaratas@halic.edu.tr
Fazıl Çolakerol Elektrik Teknisyeni E-mail: fazilcolakerol@halic.edu.tr
Güven Bulakbaşar Elektrik Teknisyeni E-mail: guvenbulakbasar@halic.edu.tr

Strateji ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı

Daire Başkanı

Özlem Atan  E-mail: ozlematan@halic.edu.tr


Burak Can Beceren  Uzman E-mail: burakcanbeceren@halic.edu.tr

stratejiisgelistirme@halic.edu.tr

Sistem Güvenlik Müdürlüğü
Caner Küçük Sistem Güvenlik Müdürü E-mail: canerkucuk@halic.edu.tr


Fatih Dağıstan Sistem Güvenlik Uzmanı E-mail: fatihdagistan@halic.edu.tr
Hakan Demircioğlu Zayıf Akım Uzmanı E-mail: hakandemircioglu@halic.edu.tr
Yazı İşleri Müdürlüğü
Gülcan Akdağ Yazı İşleri Müdürü E-mail: gulcanakdag@halic.edu.tr


Nurcan AY ÇATALKAYA Yazı İşleri Sorumlusu E-mail: nurcancatalkaya@halic.edu.tr
Sevinç MISIRLI Yazı İşleri Uzmanı E-mail: sevincmisirli@halic.edu.tr

Uzaktan Eğitim Müdürlüğü

Güliz Alkım Güneş Müdür E-mail: gulizgunes@halic.edu.tr


Sevde Soral   Uzaktan Eğitim Uzm. E-mail: sevdesoral@halic.edu.tr
Zeynep Turan Katırcı Uzaktan Eğitim Uzm. E-mail: zeynepturan@halic.edu.tr


huzem@halic.edu.tr

Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Müdürlüğü
Erçin Ayhan V.Müdür E-mail: ercinayhan@halic.edu.tr
Berna Yıldız Taslak Müdürlük Sekreteri E-mail: bernayildiz@halic.edu.tr
Uğur Ceyhan İdari Koordinatör E-mail: ugurceyhan@halic.edu.tr
Deniz Gülerçin Eğitim Koordinatörü E-mail: denizgulercin@halic.edu.tr
Yeliz Gökoğlan Teknik Uzman E-mail: yelizgokoglan@halic.edu.tr
Müge Durukan Teknik Uzman E-mail: mugedurukan@halic.edu.tr
Soner Yaşar Teknik Uzman E-mail:soneryasar@halic.edu.tr
İsmail Onur Sonat Teknik Uzman E-mail:onursonat@halic.edu.tr
Gladys Mae Riley Teknik Uzman E-mail:gladysmaeriley@halic.edu.tr
Nisa Mammadova Teknik Uzman E-mail: nisamammadova@halic.edu.tr
Şebnem Küçük Gentry Teknik Uzman E-mail: sebnemkucukgentry@halic.edu.tr
Furkan Kurtaran Teknik Uzman E-mail: furkankurtaran@halic.edu.tr
Enes Abdullah Uğur Teknik Uzman E-mail: enesabdullahugur@halic.edu.tr
Asma Altrhoni Teknik Uzman E-mail: asmaaltrhoni@halic.edu.tr
Ayşenur Çevik Teknik Uzman E-mail: aysenurcevik@halic.edu.tr
Angela Boyajian Adjounian Teknik Uzman E-mail: angelaboyajian@halic.edu.tr
Doğuş Türkan Teknik Uzman E-mail: dogusturkan@halic.edu.tr
İsmail İlkay Eyisüren Teknik Uzman E-mail: ismaililkayeyisuren@halic.edu.tr
Gizem Doğru Teknik Uzman E-mail: gizemdogru@halic.edu.tr
Abu Jafor Teknik Uzman E-mail: abujafor@halic.edu.tr


yabancidiller@halic.edu.tr

Staj Koordinatörlüğü
Kenan Yıldırım Staj Koor. Memuru E-mail: kenanyildirim@halic.edu.tr
Sabri Yenen Staj Koor. Memuru E-mail: sabriyenen@halic.edu.tr


stajkoordinatorlugu@halic.edu.tr

Kariyer Merkezi ve Mezun İlişkileri Müdürlüğü

Fatih Cetiz

Kariyer Merk. Müdürü

E-mail: fatihcetiz@halic.edu.tr

Selin Doğan

Kariyer Merk. / Uzman

E-mail: selindogan@halic.edu.tr

İbrahim Çakır

Kariyer Merk. / Uzman Yrd.

E-mail: ibrahimcakir@halic.edu.tr

Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi
Feride Nur Ayrancı Sem V. Müdürü E-mail: ferideayranci@halic.edu.tr


Gözde Ayrancıgil Uzman E-mail: gozdeayrancigil@halic.edu.tr

sem@halic.edu.tr

Gelişim Merkezi

Gelişim Merkezi Direktörü

Reyhan Büyükçolpan                               E-mail: reyhanbuyukcolpan@halic.edu.tr