Üniversitemiz
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

İdari Birimler

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

İnsan Kaynakları Daire Başkanı
Tuğba TÜRKÖZ ERKAN

Dahili: 1495
E-mail:
tugbaerkan@halic.edu.tr

Ercan Cihangiroğlu - Müdür Dahili:1462 E-mail: ercancihangiroglu@halic.edu.tr

Birim Görevlileri

Nurten Furuncu
İnsan Kaynakları Sorumlusu

Dahili:1414 E-mail: nurtenfuruncu@halic.edu.tr?
Ramazan Sancak Dahili:1463 E-mail: ramazansancak@halic.edu.tr

Akademik Planlama
 
Zeynep İnel Özkipel Dahili: 1170 E-mail: zeynepinel@halic.edu.tr
Fatih Çırak Dahili:1486 E-mail: fatihcirak@halic.edu.tr
Satın Alma Müdürlüğü

Satın Alma Müdürü

 



 


Birim Görevlileri

Burak Nişancı Dahili: 1040 E-mail: buraknisanci@halic.edu.tr

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı
Evrim Ceren Dereli 

Dahili: 1005
E-mail: cerendereli@halic.edu.tr?

Abdullah Yıldız - Müdür  Dahili: 1436  E-mail: abdullahyildiz@halic.edu.tr?

Sağlık Hizmetleri
Münevver Sevindik Aslan Dahili: 4021 E-mail: munevversevindik@halic.edu.tr
Sadiye Şentürk Çavuş Dahili: 2222 E-mail: sadiyecavus@halic.edu.tr
Hazal Özcan -  Psikolog  Dahili: 1009 E-mail: hazalozcan@halic.edu.tr?
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Bilgi İşlem Daire Başkanı
Engin Erdoğan


Dahili: 1424
E-mail:enginerdogan@halic.edu.tr

Birim Görevlileri

Yazılım ve Web Birimi

Fikret Çağlar
Yazılım Sorumlusu
Dahili: 3060 E-mail: fikretcaglar@halic.edu.tr
Web Dahili: 1476 E-mail: webduyuru@halic.edu.tr

Ağ ve Sistem Yönetimi

Tuncay Kaplan Dahili: 1423 E-mail: tuncaykaplan@halic.edu.tr


Donanım ve Teknik Hizmetler

Burak Albaz
Donanım ve
Teknik Hizmetler Sorumlusu

Dahili: 1455 E-mail: burakalbaz@halic.edu.tr
Fatih Çırak Dahili: 1486 E-mail: fatihcirak@halic.edu.tr
Fatih Dağıstan Dahili: 1456 E-mail: fatihdagistan@halic.edu.tr
Gökhan Kaymaz Dahili: 1452 E-mail: gokhankaymaz@halic.edu.tr
Murat Demirci Dahili: 1427 E-mail: muratdemirci@halic.edu.tr
Rıdvan Ulupınar Dahili: 1487 E-mail: ridvanulupinar@halic.edu.tr


Işık, Ses ve Görüntü Sistemleri

Ahmet Fatih Karakuş Dahili: 1506 E-mail: fatihkarakus@halic.edu.tr
Selçuk Kurt Dahili: 1506 E-mail: selcukkurt@halic.edu.tr

Dahili: 3060
Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı
Kurumsal İletişim Daire Başkanı

Beyza Nur KALAYCI 
 
Dahili: 1092
E-mail: beyzanurkalayci@halic.edu.tr?



Birim Görevlileri
 
Kurumsal İletişim

Sezai Artar
Tanıtım Sorumlusu

Dahili: 1474 E-mail: sezaiartar@halic.edu.tr
İhsan Hekimoğlu Dahili: 1475 E-mail: ihsanhekimoglu@halic.edu.tr
Serhat Gürbüzer Dahili: 1348 E-mail: serhatgurbuzer@halic.edu.tr

 
Medya ve Tasarım
Merve Saygı Dahili: 1461 E-mail: mervesaygi@halic.edu.tr
Gökhan Işık Dahili: 1466 E-mail: gokhanisik@halic.edu.tr


Çağrı Merkezi - cagrimerkezi@halic.edu.tr

Zeynep Şule Karluva
Çağrı Merkezi ve
Danışma Sorumlusu

Dahili: 1083 E-mail: zeynepkarluva@halic.edu.tr
Nurten Curebal Arı Dahili: 1082 E-mail: nurtenari@halic.edu.tr
Gökhan Yurdakul Çağrı Dahili: 1087 E-mail: gokhanyurdakul@halic.edu.tr
Ahmet Ay Dahili: 1078 E-mail: ahmetay@halic.edu.tr
Kiraz Binici  Dahili:1037  E-mail: kirazbinici@halic.edu.tr
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Birim Görevlileri

Öğrenci İşleri - ogrencihizmetleri@halic.edu.tr
 
Burak Saygı
Öğrenci İşleri Sorumlusu
Dahili: 1213 E-mail: buraksaygi@halic.edu.tr?
Ayşe Yeşil Özarabacı Dahili: 1212 E-mail: ayseyesil@halic.edu.tr
Berna Yıldız Taslak Dahili: 1211 E-mail: bernayildiz@halic.edu.tr?
Gülseren Demirel Dahili: 1220 E-mail: gulserendemirel@halic.edu.tr?
Sevginar Sever Dahili: 1217 E-mail: sevginarsever@halic.edu.tr?
Tuğba Doğan Dahili: 3044 E-mail: tugbadogan@halic.edu.tr?
Ömer Faruk Bahşi Dahili: 1219 E-mail: omerbahsi@halic.edu.tr?
Yahya Kaan Dahili: 1499 E-mail: yahyakaan@halic.edu.tr?
Uzaktan Eğitim Müdürlüğü
Uzaktan Eğitim Müdürü

Güliz Alkım Güneş
 
Dahili: 1477
E-mail: gulizgunes@halic.edu.tr?

Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Müdürlüğü
Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Müdürü

Öğr.Gör.Güller Pınar Bilgin

Dahili: 2326
E-mail: pinarbilgin@halic.edu.tr

Mustafa Özdemir Dahili: 1349 E-mail: mustafaozdemir@halic.edu.tr

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
Kütüphane ve Dokümantasyon Vekil Daire Başkanı







Birim Görevlileri  

Sema Yılmaz TAŞCI  Dahili: 1012 E-mail: semayilmaz@halic.edu.tr
Kadir Arslan Dahili: 1019 E-mail: kadirarslan@halic.edu.tr
Emrah Düzcü Dahili: 3009 E-mail: emrahduzcu@halic.edu.tr?
Mali İşler Daire Başkanlığı

Mali İşler Daire Başkanı
Dinçer Garip

Dahili: 1413
E-mail: dincergarip@halic.edu.tr

Nurhan Demirkol - Müdür  Dahili: 1416 E-mail: nurhandemirkol@halic.edu.tr?

Birim Görevlileri

Genel Muhasebe

Gülşah Fıçıcıoğlu Gölcü
Mali İşler Sorumlusu

Dahili: 1471 E-mail: gulsahficicioglu@halic.edu.tr?
Rukiye Bircan Dahili: 1417 E-mail: rukiyebircan@halic.edu.tr

Finans
Gülşah Aytürk Dahili: 1494 E-mail: gulsahayturk@halic.edu.tr?

Öğrenci Muhasebesi - ogrencimuhasebesi@halic.edu.tr
 
Ali Aktürk
Öğrenci Muhasebesi Sorumlusu
Dahili: 1075 E-mail: aliakturk@halic.edu.tr
Elif Elüstün Dahili: 1039 E-mail: elifelustun@halic.edu.tr
Gözde Özel Dahili: 1070 E-mail: gozdeozel@halic.edu.tr

Öğrenci Sorunları Çözüm Merkezi 

Sedef Menzi
Öğrenci Sorunları
Çözüm Merkezi Sorumlusu
Dahili: 1438

E-mail: sedefmenzi@halic.edu.tr

Uluslararası İlişkiler Ofisi Daire Başkanlığı
Uluslararası İlişkiler Ofisi Daire Başkanı?

 
Dahili: 
E-mail: 

 

Birim Görevlileri
Süheyla Güverçin Dahili: 1162 E-mail: suheylaguvercin@halic.edu.tr
Güvenlik ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
Güvenlik ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı
Halil İbrahim TELATAR
 
Dahili: 1186
E-mail: ibrahimtelatar@halic.edu.tr


 

Birim Görevlileri

Güvenlik Müdürlüğü
 
Ünsal Sarıoğlu
Güvenlik Müdürü
Dahili: 1007 E-mail: unsalsarioglu@halic.edu.tr
Tarkan Saçaklı Dahili: 1353 E-mail: tarkansacakli@halic.edu.tr

 

Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü

Saadet Albayrak
Temizlik Hizmetleri Müdürü
Dahili: 3080 E-mail: saadetalbayrak@halic.edu.tr

 

İdari İşler 

Yunus Toptaş Dahili: 1458 E-mail: yunustoptas@halic.edu.tr
Ozan Çavdar Dahili: 1482 E-mail: ozancavdar@halic.edu.tr

Depo Sorumluluğu

Fatih Ener Dahili: 1447 E-mail: fatihener@halic.edu.tr?

Baskı Merkezi
Hilal Sultan AK Dahili: 2020 E-mail: baskimerkezi@halic.edu.tr?

Muhaberat
Cengiz Karadağ Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Osman Macit Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Kadir Şaşmaz Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Eren Metin Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr
Cüneyt Kala Dahili: 1096 E-mail: muharebat@halic.edu.tr

Yapı İşleri ve Teknik

Yavuz Erdoğan
Yapı İşleri Sorumlusu

Dahili: 1419 E-mail: yavuzerdogan@halic.edu.tr
Güven Bulakbaşar Dahili: 1395 E-mail: guvenbulakbasar@halic.edu.tr
Sinan Demir Dahili: 1395 E-mail: sinandemir@halic.edu.tr?
Fazıl Çolakerol Dahili: 1395 E-mail: fazilcolakerol@halic.edu.tr?
Abdil Cabbar Kızıltaş Dahili: 1395 E-mail: cabbarkiziltas@halic.edu.tr?
Strateji ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı
Strateji ve Kalite Geliştirme Daire Başkanı
Dr. Öğretim Üyesi Özlem Atan

Dahili: 3063
E-mail: ozlematan@halic.edu.tr

 
Burak Can Beceren
Strateji ve Kalite Geliştirme Uzmanı 
Dahili: 1347  E-mail: burakcanbeceren@halic.edu.tr
Gizem Bayram  Dahili:  E-mail: gizembayram@halic.edu.tr

Kalite Müdürlüğü

Dr.Öğr.Üyesi
Sultan SELÇUK SÜTLÜ - Müdür
Dahili:11163  E-mail: sultansutlu@halic.edu.tr


Kariyer Merkezi Müdürlüğü

Fatih Cetiz - Müdür Dahili:1473  E-mail: fatihcetiz@halic.edu.tr

Staj Koordinatörlüğü
Staj Koordinatörlüğü
 

Staj Koordinatörü


Dahili: 
E-mail: 


 

Kenan Yıldırım Dahili: 1415 E-mail: kenanyildirim@halic.edu.tr
Sabri Yenen Dahili: 3003 E-mail: sabriyenen@halic.edu.tr
Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi
Birim Görevlileri
Tülin Uyar - Eğitim Koordinatörü Dahili: 3036 E-mail: tulinuyar@halic.edu.tr