Üniversitemiz
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

İdari Birimler

Genel Sekreterlik

Genel Sekreter
Av. İbrahim YETER

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Dahili:1418
E-mail: ibrahimyeter@halic.edu.tr

Genel Sekreter Yardımcısı

Mustafa Kılıçaslan Dahili: 1400   E-mail: mustafakilicaslan@halic.edu.tr​

Yazı İşleri Şefliği

Gülcan Yıldırım Akdağ Dahili: 1440 E-mail: gulcanakdag@halic.edu.tr
Sevinç Mısırlı  Dahili: 1441  E-mail: sevincmisirli@halic.edu.tr​
Nurcan Ay Çatalkaya  Dahili: 1442  E-mail: nurcanay@halic.edu.tr
Özel Kalem Müdürlüğü
Özel Kalem Müdürü

Eğitim:
Dahili:
E-mail:

 
Birim Görevlileri
Şehbal Gündoğdu Dahili: 1430 E-mail: sehbalgundogdu@halic.edu.tr
Nurdan Acar Dahili: 1467 E-mail: nurdanacar@halic.edu.tr
Hukuk Müşavirliği



Avukat 

Erol Bulut

Dahili:
E-mail: erolbulut@halic.edu.tr

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Öğrenci İşleri Daire Başkanı 
Ahmet Yolcu

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih
Dahili: 1210
E-mail: ahmetyolcu@halic.edu.tr​

Birim Görevlileri

Öğrenci İşleri - ogrencihizmetleri@halic.edu.tr
 
Cem Alaçamlı Dahili: 1214 E-mail: cemalacamli@halic.edu.tr​
Sedef Menzi Dahili: 1438 E-mail: sedefmenzi@halic.edu.tr
Burak Saygı Dahili: 1213 E-mail: buraksaygi@halic.edu.tr​
Ayşe Yeşil Özarabacı Dahili: 1212 E-mail: ayseyesil@halic.edu.tr
Berna Yıldız Taslak Dahili: 1211 E-mail: bernayildiz@halic.edu.tr​
Gülseren Demirel Dahili: 1220 E-mail: gulserendemirel@halic.edu.tr​
Sevginar Sever Dahili: 1217 E-mail: sevginarsever@halic.edu.tr​

Öğrenci Muhasebesi - ogrencimuhasebesi@halic.edu.tr
 
Ali Aktürk Dahili: 1075 E-mail: aliakturk@halic.edu.tr
Ömer Faruk Bahşi Dahili: 1219 E-mail: omerbahsi@halic.edu.tr
Burak Nişancı Dahili: 1040 E-mail: buraknisanci@halic.edu.tr
Elif Tavman Dahili: 1039 E-mail: eliftavman@halic.edu.tr
Gözde Özel Dahili: 1099 E-mail: gozdeozel@halic.edu.tr

Çağrı Merkezi - cagrimerkezi@halic.edu.tr
 
Zeynep Şule Karluva Dahili: 1083 E-mail: zeynepkarluva@halic.edu.tr
Nurten Curebal Arı Dahili: 1082 E-mail: nurtenari@halic.edu.tr
Gökhan Yurdakul Çağrı Dahili: 1087 E-mail: gokhanyurdakul@halic.edu.tr
Burcu YILDIZ Dahili: 1072 E-mail: burcuyildiz@halic.edu.tr
Mali İşler Daire Başkanlığı
Mustafa Kılıçaslan
Mali İşler Daire Başkanı
Eğitim: Uludağ Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi Maliye
Dahili:1400 
E-mail: mustafakilicaslan@halic.edu.tr 

Nurhan Demirkol - Müdür  Dahili: 1416 E-mail: nurhandemirkol@halic.edu.tr​


Birim Görevlileri

Genel Muhasebe
Gülşah Fıçıcıoğlu Gölcü Dahili: 1471 E-mail: gulsahficicioglu@halic.edu.tr​
Rukiye Bircan Dahili: 1417 E-mail: rukiyebircan@halic.edu.tr


Finans
Gülşah Aytürk Dahili: 1494 E-mail: gulsahayturk@halic.edu.tr​
Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı
Kurumsal İletişim Daire Başkanı

 
Eğitim:
Dahili:
E-mail:

 

Murat ERDEMİR - Müdür Dahili:1092  E-mail: muraterdemir@halic.edu.tr​

Birim Görevlileri
 
Kurumsal İletişim
Sezai ARTAR Dahili: 1474 E-mail: sezaiartar@halic.edu.tr
İhsan HEKİMOĞLU Dahili: 1475 E-mail: ihsanhekimoglu@halic.edu.tr
Ömer Rasim ŞİŞMAN  Dahili: 1006 E-mail: omersisman@halic.edu.tr

 
Medya ve Tasarım
Ayşin Deniz PAMUK Dahili: 1013 E-mail: denizpamuk@halic.edu.tr​
Ersin TOZOĞLU Dahili: 1437 E-mail: ersintozoglu@halic.edu.tr
Merve SAYGI  Dahili: 1461 E-mail: mervesaygi@halic.edu.tr
Özge KARADAĞ Dahili: 1476 E-mail: ozgekaradag@halic.edu.tr
Şenay ŞENAKAR AY Dahili: 1091 E-mail: senayay@halic.edu.tr
İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

 İnsan Kaynakları Daire Başkanı

Eğitim:

Dahili:

E-mail:

Ercan CİHANGİROĞLU - Müdür Dahili:1462  E-mail: ercancihangiroglu@halic.edu.tr

Birim Görevlileri
 
Nurten Furuncu Dahili:1414 E-mail: nurtenfuruncu@halic.edu.tr​
Ramazan Sancak Dahili:1463 E-mail: ramazansancak@halic.edu.tr

Staj Koordinatörlüğü
 
Kenan Yıldırım Dahili: 1415 E-mail: kenanyildirim@halic.edu.tr
Sabri Yenen Dahili: 3003 E-mail: sabriyenen@halic.edu.tr

Akademik Planlama
 
Zeynep İnel Özkipel Dahili: 1170 E-mail: zeynepinel@halic.edu.tr
Fatih Çırak Dahili:1486 E-mail: fatihcirak@halic.edu.tr
Strateji ve İş Geliştirme Daire Başkanlığı
Strateji ve İş Geliştirme Daire Başkanı
Dr. Öğretim Üyesi Özlem Atan

Eğitim: İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği 
Dahili: 3063
E-mail: ozlematan@halic.edu.tr


Birim Görevlileri
Aslı Erdoğdu  Dahili: 1347  E-mail: aslierdogdu@halic.edu.tr​


Kariyer Merkezi Müdürlüğü
Fatih Cetiz - Müdür Dahili:1473  E-mail: fatihcetiz@halic.edu.tr

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Bilgi İşlem Daire Başkanı

Eğitim:

Dahili:

E-mail:

Birim Görevlileri


Ağ ve Sistem Yönetimi

Engin Erdoğan Dahili: 1424 E-mail: enginerdogan@halic.edu.tr
Fikret Çağlar Dahili: 3060 E-mail: fikretcaglar@halic.edu.tr
Hüseyin Çınar Dahili: 3061 E-mail: huseyincinar@halic.edu.tr
Taner Çort Dahili: 1425 E-mail: tanercort@halic.edu.tr
Tuncay Kaplan Dahili: 1423 E-mail: tuncaykaplan@halic.edu.tr


Donanım ve Teknik Hizmetler

Burak Albaz Dahili: 1455 E-mail: burakalbaz@halic.edu.tr
Fatih Çırak Dahili: 1486 E-mail: fatihcirak@halic.edu.tr
Fatih Dağıstan Dahili: 1456 E-mail: fatihdagistan@halic.edu.tr
Gökhan Kaymaz Dahili: 1452 E-mail: gokhankaymaz@halic.edu.tr
Murat Demirci Dahili: 1427 E-mail: muratdemirci@halic.edu.tr
Rıdvan Ulupınar Dahili: 1487 E-mail: ridvanulupinar@halic.edu.tr


Işık, Ses ve görüntü Sistemleri

Ahmet Fatih Karakuş Dahili: 1506 E-mail: fatihkarakus@halic.edu.tr
Selçuk Kurt Dahili: 1506 E-mail: selcukkurt@halic.edu.tr
Soner Gündüz Dahili: 1505 E-mail: sonergunduz@halic.edu.tr

Uluslararası İlişkiler Ofis Direktörlüğü
Uluslararası İlişkiler Ofisi Daire Başkanı​
Hüsnü Ayhan Avcı
 
Eğitim: Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat 
Dahili: 1445
E-mail: ayhanavci@halic.edu.tr​


Birim Görevlileri
Süheyla Güverçin Dahili: 1162 E-mail: suheylaguvercin@halic.edu.tr
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı
Eğitim:
Dahili:
E-mail:

 
Alperen ABDİOĞLU - Şef Dahili: 1018 E-mail: alperenabdioglu@halic.edu.tr​

Birim Görevlileri  
Sema Yılmaz TAŞCI  Dahili: 1012 E-mail: semayilmaz@halic.edu.tr
Kadir Arslan Dahili: 1019 E-mail: kadirarslan@halic.edu.tr
Emrah Düzcü Dahili: 3009 E-mail: emrahduzcu@halic.edu.tr​
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı
Evrim Ceren Dereli 

Eğitim: Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme
Dahili: 1005
E-mail: cerendereli@halic.edu.tr​

Abdullah Yıldız - Müdür  Dahili: 1436  E-mail: abdullahyildiz@halic.edu.tr​


Birim Görevlileri

Kültür ve Spor İşleri

Yunus Toptaş Dahili: 1458 E-mail: yunustoptas@halic.edu.tr
Ozan Çavdar Dahili: 1482 E-mail: ozancavdar@halic.edu.tr

Sağlık Hizmetleri
Münevver Sevindik Aslan Dahili: 4021 E-mail: munevversevindik@halic.edu.tr
Sadiye Şentürk Çavuş Dahili: 2222 E-mail: sadiyecavus@halic.edu.tr
Hazal Özcan -  Psikolog  Dahili: 1009 E-mail: hazalozcan@halic.edu.tr​
Satın Alma Daire Başkanlığı

Satın Alma Daire Başkanı
Mehmet Fatih Dönmez

Eğitim: İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi-Ekonometri 
Dahili: 1490
E-mail: fatihdonmez@halic.edu.tr


Birim Görevlileri

Anıl Alpsoy  Dahili: 1439 E-mail: anilalpsoy@halic.edu.tr​
Fatih Ener Dahili: 1447 E-mail: fatihener@halic.edu.tr​
Yahya Kaan Dahili: 1499 E-mail: yahyakaan@halic.edu.tr​
Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
Destek Hizmetleri Daire Başkanı

Eğitim:
Dahili:
E-mail:

 

Birim Görevlileri

Yapı İşleri ve Teknik

Yavuz Erdoğan - Şef Dahili: 1419 E-mail: yavuzerdogan@halic.edu.tr
Güven Bulakbaşar Dahili: 1395 E-mail: guvenbulakbasar@halic.edu.tr
Sinan Demir Dahili: 1395 E-mail: sinandemir@halic.edu.tr​
Fazıl Çolakerol Dahili: 1395 E-mail: fazilcolakerol@halic.edu.tr​
Abdil Cabbar Kızıltaş Dahili: 1395 E-mail: cabbarkiziltas@halic.edu.tr​


İdari İşler Amiri

Yalçın Bal Dahili: 1152 E-mail: yalcinbal@halic.edu.tr

Güvenlik Amiri
Erol Bozkurt  Dahili: 1007 E-mail: erolbozkurt@halic.edu.tr​

Ulaştırma Garaj Amiri
Mustafa Parlak Dahili:1017 E-mail: mustafaparlak@halic.edu.tr​

Temizlik Amiri
Naim Ataman Dahili: 3083 E-mail: naimataman@halic.edu.tr​