Duyurular
2016-2017 Akademik yılı Erasmus öğrenim hareketliliği bahar dönemi seçim sonuçları açıklanmıştır...
Eklenme Tarihi : 10.11.2016

Öğrenim Kazananların Listesi

ADI SOYADI BÖLÜMÜ
Ahu Koreş Amerikan Kültür ve Edebiyatı
Ali Aydın Grafik Tasarımı
Ali Çavuş Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Bartu Acuner Mütercim Tercümanlık
Berat Balahan Gürel Tiyatro
Berk Göllüceli Besyo
Bilge Türköz Konservatuvar(Yüksesk Lisans)
Burak İsmail Büyük İşletme İngilizce
Cantuğrul Pınar Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Deniz Kaya Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Ercan Doğan İşletme Enformatiği
Fatih Duran İşletme Bölümü
Gökhan Dımıtrov Amerikan Kültür ve Edebiyatı
Hanifi Oğuzhan Morkoç Elektrik Elektronik Mühendisliği
Harun Şahin Mütercim Tercümanlık
Hilal Arslan Moleküler Biyoloji ve Genetik
İlayda Erenkaya Mütercim Tercümanlık
Kerim Sefa Aktürk İşletme İngilizce
Meltem Özen Amerikan Kültür ve Edebiyatı
Mert Çorakçı Turizm İşletmeciliği
Mert Sarıca İşletme Enformatiği
Muhammet Doğan Amerikan Kültür ve Edebiyatı
Mümine Durmaz Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Pınar Patacı İşletme İngilizce
Sena Kam Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Sevcan Yüksel Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Tahir Karahan Mütercim Tercümanlık
Yunus Emre  Aksoy Mütercim Tercümanlık
Yiğithan Biçinciler Besyo
Merve Gül Turan Moleküler Biyoloji ve Genetik

 

Staj Kazananların Listesi

ADI SOYADI BÖLÜMÜ
Bilge Kurt İşletme İngilizce(Staj)
Buse Öykü Öcal İşletme Enformatiği(Staj)
Çağlar Genceldi Beslenme ve Diyetetik(Staj)
Ecem Kuş Mütercim Tercümanlık(Staj)
Emre Olcay Taşkıran Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik(Staj)
Fatmagül Çığrıkcı Tekstil ve Moda Tasarımı(Staj)
Göksu Şen Beslenme ve Diyetetik(Staj)
Hande Tunç Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj)
İdil Kazmaz Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik(Staj)
Mukadder Dilara Aydınlı Beslenme ve Diyetetik(Staj)
Nazan Ayaz İşletme İngilizce(Staj)
Nihal Pekpak Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj)
Nur Aybüke Aydın Beslenme ve Diyetetik(Staj)
Oğulcan Ekinci İşletme İngilizce(Staj)
Onur Yolay Moleküler Biyoloji ve Genetik(Staj)
Pelin Balık İşletme Enformatiği(Staj)
Sena Aşkım Temir Beslenme ve Diyetetik(Staj)
Sümeyye Uymaz Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj)
Yelda Kaya Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj)

 

 

ADI SOYADI BÖLÜMÜ Cum GPA Cum GPA %50 GRAMMER 20 ESSAY 20 MÜLAKAT 10 DİL SINAVI PUANI %50 ERASMUS PUANI
Ahu Koreş Amerikan Kültür ve Edebiyatı 2,87 36 11 10 8 29 65
Ali Aydın Grafik Tasarımı 2,31 29 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 54
Ali Çavuş Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 3,09 39 9 12 7 28 67
Arzu Kurt Mimarlık 1,66 21 7 14 4 25  
Aslıhan Kaçar Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,48 44         44
Aslıhan Şahiner Beslenme ve Diyetetik(Staj) 2,19 27          
Ayça Şenler Bilgisayar Mühendisliği 2,60 33 8 2      
Bartu Acuner Mütercim Tercümanlık 2,55 32 11 10 7 28 60
Batuhan Akdoğan Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,46 31 6 0      
Berat Balahan Gürel Tiyatro 3,24 41 9 15 8 32 73
Berk Göllüceli Besyo 2,22 28 9 15 8 32 60
Berna Devrim Aydınlı Amerikan Kültür ve Edebiyatı 1,70 21 6 3      
Betül Üstün Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,85 48          
Bihter Güngör Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,47 43 8 7      
Bilge Kurt İşletme İngilizce(Staj) 2,18 27 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 52
Bilge Türköz Konservatuvar(Yüksesk Lisans) 3,73 47 4 16 7 27 74
Burak İsmail Büyük İşletme İngilizce 2,33 29 8 20 6 34 63
Buse Öykü Öcal İşletme Enformatiği(Staj) 3,85 48 8 15 10 33 81
Büşra Akyol Moleküler Biyoloji ve Genetik 3,12 39 6 10      
Büşra Büyükikiz Beslenme ve Diyetetik(Staj) 2,51 31          
Büşra Erkan Moleküler Biyoloji ve Genetik(Staj) 2,47 31 5 10      
Büşra Yavuz Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3,06 38 7 5      
Canberk Yutlaş Mimarlık 2,22 28 7 0      
Cantuğrul Pınar Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 3,10 39 9 12 9 30 69
Çağla Kızıl Mimarlık 2,49 31 7 0      
Çağlar Genceldi Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,70 46 8 20 8 36 82
Deniz Kaya Halkla İlişkiler ve Tanıtım 3,09 39 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 64
Ebru Hazal Ercan İşletme İngilizce 3,14 39          
Ebru Oğlakkaya Bilgisayar Mühendisliği 2,77 35 7 3      
Ecem Kuş Mütercim Tercümanlık(Staj) 3,03 38 13 18 10 41 79
Ela Börek İşletme İngilizce 2,83 35          
Emre Olcay Taşkıran Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik(Staj) 2,81 35 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     35 70
Ercan Doğan İşletme Enformatiği 3,47 43 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 68
Esmanur Şahintürk Moleküler Biyoloji ve Genetik 3,27 41 7 8      
Fatih Duran İşletme Bölümü 2,38 30 4 16 5 25 55
Fatma Tapan Mütercim Tercümanlık 2,01 25 9 5      
Fatmagül Çığrıkcı Tekstil ve Moda Tasarımı(Staj) 3,49 44 9 18 7 34 78
Gamze Derinsu Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,62 33          
Gizem Ahi Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,40 43 7 5      
Gizem Çimen Elektrik Elektronik Mühendisliği 2,98 37 7 10      
Gizemay Akkırık Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3,04 38 6 0      
Gökhan Dımıtrov Amerikan Kültür ve Edebiyatı 3,94 49 13 20 10 43 92
Göksu Şen Beslenme ve Diyetetik(Staj) 2,70 34 11 20 6 37 71
Gözde Oylum Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler(Staj) 3,12 39 4 0      
Günce Naz Kaya Matematik 3,26 41          
Hande Tunç Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 3,46 43 6 15 6 27 70
Hanifi Oğuzhan Morkoç Elektrik Elektronik Mühendisliği 2,46 31 10 10 6 26 57
Harun Şahin Mütercim Tercümanlık 2,57 32 9 12 7 28 60
Hatice Erdemir Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 1,97 25          
Hayriye Savrık Beslenme ve Diyetetik(Staj) 2,11 26 5 0      
Helin Başar İşletme İngilizce 2,96 37          
Hilal Arslan Moleküler Biyoloji ve Genetik 2,83 35 10 12 3 25 60
İdil Kazmaz Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik(Staj) 2,67 33 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 58
İlana Sardoğan İşletme İngilizce 2,26 28 9 2      
İlayda Erenkaya Mütercim Tercümanlık 3,23 40 15 20 10 45 85
Kerim Sefa Aktürk İşletme İngilizce 2,31 29 6 15 6 27 56
Levent Eroğlan Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 2,34 29 4 5      
Mehmet  Kadir Kuzucu Bilgisayar Mühendisliği 3,01 38 7 5      
Mehmet Faruk Demir Bilgisayar Mühendisliği(İntibak Yapılacak) 0,00 0 8 15 4 27  
Melek Coşkun İç Mimarlık 2,36 30          
Melodi Gizem Demir Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,42 30 4 0      
Meltem Özen Amerikan Kültür ve Edebiyatı 2,80 35 8 18 6 32 67
Mert Çorakçı Turizm İşletmeciliği 2,33 29 5 15 6 26 55
Mert Sarıca İşletme Enformatiği 3,00 38 10 15 8 33 71
Mertcan Köse Moleküler Biyoloji ve Genetik 2,13 27          
Merve Babal Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 2,58 32          
Merve Gül Turan Moleküler Biyoloji ve Genetik 3,91 49 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 74
Merve Karın Mimarlık 2,97 37 5 10      
Merve Şengönül Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,77 47 7 5      
Mesut Taşçılar Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,46 31 9 5      
Muhammed Enes Akdeniz Truzim İşletmeciliği 2,65 33 6 3      
Muhammet Doğan Amerikan Kültür ve Edebiyatı 2,61 33 14 15 8 37 70
Mukadder Dilara Aydınlı Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,27 41 8 15 4 27 68
Mümine Durmaz Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 2,71 34 7 15 7 29 63
Nazan Ayaz İşletme İngilizce(Staj) 2,45 31 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 56
Nihal Pekpak Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 3,04 38 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 63
Nimet Yaşar Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,59 32          
Nur Aybüke Aydın Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,11 39 8 12 8 28 67
Oğulcan Ekinci İşletme İngilizce(Staj) 2,42 30 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 55
Onur Yolay Moleküler Biyoloji ve Genetik(Staj) 3,14 39 8 12 5 25 64
Öykü Kaçar Beslenme ve Diyetetik(Staj) 2,46 31 5 0      
Öznur Öz Mimarlık 2,20 28          
Pelin Balık İşletme Enformatiği(Staj) 2,38 30 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 55
Pınar Patacı İşletme İngilizce 3,07 38 11 20 8 39 77
Rabia Özkaymak Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,65 33 7 15 ? 22  
Seçil Küçük Psikoloji(Staj) 3,68 46 4 16 3 23  
Seda Zorca Psikoloji 3,51 44 7 13 3 23  
Sefa Yılmaz İşletme İngilizce 3,23 40 7 15 ? 22  
Sena Aşkım Temir Beslenme ve Diyetetik(Staj) 2,74 34 15 20 10 45 79
Sena Kam Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 2,46 31 10 15 5 30 61
Sevcan Yüksel Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 2,29 29 5 15 7 27 56
Sevgi Berfin Öntaş İşletme İngilizce 3,47 43          
Songül Çoban Beslenme ve Diyetetik(Staj) 2,72 34 4 16 3 23  
Sümeyye Uymaz Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,37 30 7 16 6 29 59
Şevval Yumak Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 3,04 38 7 5      
Şeyma Hamamcı Tekstil ve Moda Tasarımı 3,80 48          
Şeyma Uzun Psikoloji(Staj) 3,16 40 9 0      
Taha Tayyip Çapan Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,28 29 8 3      
Tahir Karahan Mütercim Tercümanlık 3,61 45 8 15 7 30 75
Taylan Gökmen İşletme İngilizce(Staj) 2,65 33          
Tuğba Çakmak Mütercim Tercümanlık 2,63 33          
Tuğçe Güçlü İşletme Enformatiği 2,25 28          
Tuğçe Ongun Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3,55 44          
Yamaç Mıstıkoğlu Mimarlık 2,48 31 7 10      
Yelda Kaya Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,48 31 8 12 6 26 57
Yiğithan Biçinciler Besyo 2,52 32 2015 Dil Puanı kullanılmıştır     25 57
Yunus Emre  Aksoy Mütercim Tercümanlık 3,44 43 10 10 7 27 70
Yunus Emre  Yatağan Besyo 3,25 41          
Yüksel Esra Aydın Beslenme ve Diyetetik(Staj) 2,79 35          
Zehra Kızılkan Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon(Staj) 2,24 28 4 0      
Zeynel Gülay İç Mimarlık 2,42 30          
Zeynep Doğan Beslenme ve Diyetetik(Staj) 3,49 44 8 12 3 23  

 


*Genel Bilgilendirme:

Genel not ortalaması 2.20 ve altında olan öğrencier sıralamaya alınmamıştır. Kırmızı ile işaretlenmiştir.
Dil Sınavında 25 ve altında alan öğrenciler, Erasmus sınavını kazanamamıştır. Mavi İle işaretlenmiştir.
Turuncu ile işaretlenmiş öğrenciler yazılı sınavı geçemediklerinden mülakat sınavına çağrılmamıştır.