Duyurular
MYO Not Yükseltme Sınavları Hakkında
Eklenme Tarihi : 15.07.2016

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Not Yükseltme Sınavına Girecek Öğrenciler
NO AD-SOYAD BÖLÜM SINAVA GİRECEĞİ DERS SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV YERİ
1 CENGİZHAN GÜNEY ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ DOĞRU AKIM DEVRE ANALİZİ 18.Tem.16 11:00 DA-207
SAYISAL ELEKTRONİK 13:00
İŞLETME YÖNETİMİ/KALİTE GÜVENCE STANDARTLARI 15:00
2 BERK SADIKOĞLU BANKACILIK VE SİGORTACILIK GİRİŞİMCİLİK 18.Tem.16 11:00 DA-207
GENEL İŞLETME 13:00
BANKA MUHASEBESİ 15:00
3 FIRAT YURT ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI 18.Tem.16 11:00 DA-207
GÜÇ ELEKTRONİĞİ 13:00
İŞLETME YÖNETİMİ/KALİTE GÜVENCE STANDARTLARI 15:00
4 İZZET BATUHAN ÇOTUL GRAFİK TASARIMI TEMEL BİLGİSAYAR II 18.Tem.16 11:00 DA-207
AMBALAJ TASARIMI 13:00
5 ERCAN YUMAK İLK VE ACİL YARDIM ACİL HASTA BAKIMI III 18.Tem.16 11:00 DA-207
AMBULANS SERVİSİ 13:00
6 MERVENUR KIZILAY YAŞLI BAKIMI YAŞLI BAKIMI İLKELERİ I 18.Tem.16 11:00 DA-207
NÖROLOJİ HASTALIKLARI 13:00
KRONİK HASTALIKLAR 15:00
7 MERYEM KÖSE YAŞLI BAKIMI YAŞLI BAKIMI İLKELERİ I 18.Tem.16 11:00 DA-207
NÖROLOJİ HASTALIKLARI 13:00
KRONİK HASTALIKLAR 15:00
8 BÜŞRA TERZİ YAŞLI BAKIMI YAŞLI BAKIMI İLKELERİ I 18.Tem.16 11:00 DA-207
NÖROLOJİ HASTALIKLARI 13:00
KRONİK HASTALIKLAR 15:00
9 ABDÜLKADİR ASLAN YAŞLI BAKIMI YAŞLI BAKIMI İLKELERİ I 18.Tem.16 11:00 DA-207
NÖROLOJİ HASTALIKLARI 13:00
KRONİK HASTALIKLAR 15:00
10 CÜNEYT TAYFUN BANKACILIK VE SİGORTACILIK GENEL İKTİSAT 18.Tem.16 11:00 DA-207
GENEL İŞLETME 13:00
BANKA MUHASEBESİ 15:00
11 ŞEVVAL SÜZER AŞÇILIK YİYECEK HAZIRLAMA VE PİŞİRME TEKNİKLERİ I 18.Tem.16 11:00 DA-207
YİYECEK HAZIRLAMA VE PİŞİRME TEKNİKLERİ II 13:00
ET İŞLEME VE PİŞİRME TEKNİKLERİ 15:00
12 ELİF SELİN TURANLI BANKACILIK VE SİGORTACILIK GENEL İKTİSAT 18.Tem.16 11:00 DA-207
BANKACILIKTA KREDİ YÖNETİMİ VE ANALİZİ 13:00
BANKA MUHASEBESİ 15:00
13 SERKAN KARAĞAÇ İLK VE ACİL YARDIM ACİL HASTA BAKIMI III 18.Tem.16 11:00 DA-207
ACİL HASTA BAKIMI IV 13:00
14 ÇİĞDEMNUR ERGÜNDÜZ GRAFİK TASARIMI DENEYSEL İLLUSTRASYON 18.Tem.16 11:00 DA-207
MARKA YÖNETİMİ 13:00
AMBALAJ TASARIMI 15:00
15 UTKU TURAN TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ GENEL İKTİSAT 18.Tem.16 11:00 DA-207
GENEL İŞLETME 13:00
OTEL UYGULAMALARI II 15:00
16 İZZET CEVAHİR LOJİSTİK  LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK YÖNETİMİ 18.Tem.16 11:00 DA-207
YOLCU TAŞIMACILIĞI 13:00