Duyurular
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü - Güz Yarıyılı Mülakat Gün ve Saatleri

11.09.2019

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı
Güz Yarıyılı Eylül Ayı Mülakat Gün ve Saatleri

ANABİLİM DALI/ANASANAT DALI GÜN SAAT YERLEŞKE
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
YÜKSEK LİSANS
02.09.2019 PAZARTESİ 11:00 Levent Yerleşkesi
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
DOKTORA
02.09.2019 PAZARTESİ 14:00 Levent Yerleşkesi
BESLENME VE DİYETETİK 04.09.2019 ÇARŞAMBA 13:00 A Blok 4. Kat Sütlüce Yerleşkesi
BESLENME VE DİYETETİK 18.09.2019 ÇARŞAMBA 13:00 A Blok 4. Kat Sütlüce Yerleşkesi
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 18.09.2019 ÇARŞAMBA 10:00-12:00 B Blok 4. Kat Mühendislik Fak. Sütlüce Yerleşkesi
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 11.09.2019 ÇARŞAMBA 11:00 B Blok 4. Kat Mühendislik Fak. Sütlüce Yerleşkesi
GRAFİK TASARIM 12.09.2019 PERŞEMBE 11:00 B Blok 5. Kat Toplantı Odası Sütlüce Yerleşkesi
HEMŞİRELİK
YÜKSEK LİSANS/DOKTORA
12.09.2019 PERŞEMBE 11:00-17:00 A Blok A 205 No'lu sınıf Sütlüce Yerleşkesi
MİMARLIK
YÜKSEK LİSANS/DOKTORA
11.09.2019 ÇARŞAMBA 11:00 B Blok 5. Kat Toplantı Odası Sütlüce Yerleşkesi
İÇ MİMARLIK 11.09.2019 ÇARŞAMBA 11:00 B Blok 5. Kat Toplantı Odası Sütlüce Yerleşkesi
ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI 11.09.2019 ÇARŞAMBA 11:00 B Blok 5. Kat Toplantı Odası Sütlüce Yerleşkesi
TEKSTİL VE MODA TASARIMI
YÜKSEK LİSANS / SANATTA YETERLİK
17.09.2019 SALI 13:00 B Blok 5. Kat Toplantı Odası Sütlüce Yerleşkesi
İŞLETME
YÜKSEK LİSANS/DOKTORA
10.09.2019 SALI 10:00-16:00 B Blok 6. Kat İşletme Fak.Sütlüce Yerleşkesi
TÜRK MUSİKİSİ
ÜKSEK LİSANS/SANATTA YETERLİK
10.09.2019 SALI 10:00 YAZILI SINAV 208 No'lu Derslik Şişhane Yerleşkesi
TÜRK MUSİKİSİ
YÜKSEK LİSANS/SANATTA YETERLİK
10.09.2019 SALI 12:30 UYGULAMA SINAVI 208 No'lu Derslik Şişhane Yerleşkesi
TİYATRO 10.09.2019 SALI 10:00 YAZILI SINAV 306 No'lu Derslik Şişhane Yerleşkesi
TİYATRO 10.09.2019 SALI 12:30 UYGULAMA SINAVI 306 No'lu Derslik Şişhane Yerleşkesi
HASTANE VE SAĞLIK KURULUŞLARI YÖNETİMİ 12.09.2019 PERŞEMBE 14:00-15:00 B Blok Lisansüstü Odası
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 18.09.2019 ÇARŞAMBA 11:00 B Blok 4. Kat Toplantı Odası Sütlüce Yerleşkesi
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 13.09.2019 CUMA 16:00 A Blok 2. Kat Elektroterapi Laboratuvarı
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK 12.09.2019 PERŞEMBE 11:00 Moleküler Biyoloji ve Genetik Labaratuvarı
UYGULAMALI MATEMATİK 18.09.2019  ÇARŞAMBA 10:00-12:00 A Blok  4. kat Fen Edebiyat Fak.
HESAPLAMALI BİLİM VE MÜHENDİSLİK 05.09.2019 PERŞEMBE 13.00 A blok  4. kat Fen Edebiyat Fak.
KLİNİK PSİKOLOJİ (BİLİM SINAVI) 12.09.2019 PERŞEMBE 10:00 A blok  4. kat Fen Edebiyat Fak.
KLİNİK PSİKOLOJİ (MÜLAKAT SINAVI) 12.09.2019 PERŞEMBE 12:00 A blok  4. kat Fen Edebiyat Fak.

Öğrencilerin Mülakat Günü Yanında Getrimesi Geren Evraklar

  1. Mezuniyet Belgesi veya diploma fotokopisi
  2. Transkript fotokopisi
  3. ALES belgesi
  4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
  5. Erkek adaylar için Askerlik Belgesi
  6. Portfolyo Dosyası (Anasanat Dalları için)

Doktora ve Sanatta Yeterlik Öğrencileri için

  1. Lisans ve Yüksek Lisans Mezuniyet Belgeleri veya Diplomalarının fotokopileri
  2. ALES belgesi
  3. Lisans ve Yüksek Lisans Transkriptlerinin fotokopisi
  4. Yabancı Dil Puanı
  5. Nüfus cüzdanı fotokopisi
  6. Portfolyo Dosyası (Anasanat Dalları için)
  7. Erkek adaylar için Askerlik Belgesi

NOT: Kesin kayıtta yukarıda belirtilen belgelerin noter onaylı suretlerinin getirilmesi gerekir.