Duyurular
Akademisyen ve Öğrencilerimizin Dikkatine!
Eklenme Tarihi : 03.11.2016

Cuma günü ders programı aşağıdaki listedeki gibi değiştirilmiştir. Yeni ders programında 12:30-14:00 saatleri arası boşaltılmış durumdadır. Genel olarak 09:00'da başlayan dersler 08:30'da, 13:00'de başlayan dersler ise 14:00'de başlayacak şekilde değişiklik yapılmış, diğer saatler de buna göre ayarlanmıştır.

Fakülte Bölüm Ders Ders Kodu Gün Başlangıç Bitiş Derslik
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Mesleki Temel Tasarım I MTT107B Cuma 07:30 09:30 B-103
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Giysi Atölyesi I MTT205B Cuma 07:30 09:30 B-105 Giysi Atölyesi
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Cebir ve Sayılar Teorisi MAT355 Cuma 08:30 11:30 A-207
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Hücre Moleküler Biyolojisi I BİY401 Cuma 08:30 11:30 A-208
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bilimleri İstanbul'un Tarihi ve Tarihi Eserleri I TAR435 Cuma 08:30 12:30 A-307
Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim - Tercümanlık (İngilizce) French III ETI372 Cuma 08:30 11:30 A-310 (simultane lab.)
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Psikopatoloji I PSİ303 Cuma 08:30 11:30 B-116
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Genel Kimya I KİM101 Cuma 08:30 11:30 B-302
Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim - Tercümanlık (İngilizce) Studies in Translation ETI203 Cuma 08:30 11:30 B-305
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Duyum ve Algı PSİ201 Cuma 08:30 11:30 C-101
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Lineer Cebir MAT113 Cuma 08:30 11:30 C-404
Fen Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri Sınıf Yönetimi EGT205 Cuma 08:30 11:30 C-405
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Temel Animasyon I GTB267 Cuma 08:30 10:30  LB-003  MAC LAB.
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Serbest Tasarım Atölyesi I MTT307 Cuma 08:30 10:30 A-1 Baskı Atölyesi
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Defile Organizasyonu ve Korografisi MTT403 Cuma 08:30 10:30 A-105
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Reklam ve Pazarlama GTB405 Cuma 08:30 10:30 B-204
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Sanat Tarihi I GSF103 Cuma 08:30 10:30 C-503
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik Beslenme TIP223 Cuma 08:30 10:30 A-101
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği HEM306 Cuma 08:30 11:30 A-301
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik Ana (Kadın) Sağlığı  ve Hastalıkları Hemşireliği HEM351 Cuma 08:30 11:30 A-306
İşletme Fakültesi İşletme İngilizce Operations Research I BUS309 Cuma 08:30 09:30 A-103
İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kamera Çekim Teknikleri HİT475 Cuma 08:30 11:30 B-201
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Ticaret Hukuku HUK201 Cuma 08:30 11:30 B-701
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Turizm İşletmelerinde Çağdaş Yönetim Yaklaşımları TUR423 Cuma 08:30 11:30 B-703
İşletme Fakültesi İşletme Enformatiği Enformatik Teknolojisi Hukuku HUK211 Cuma 08:30 10:30 C-103
İşletme Fakültesi İşletme Türkçe Mali Denetim MUH306 Cuma 08:30 11:30 C-203
İşletme Fakültesi İşletme Enformatiği İşletmelerde Karar Sistemleri ENF463 Cuma 08:30 11:30 C-303
İşletme Fakültesi İşletme Türkçe Maliyet Muhasebesi MUH301 Cuma 08:30 11:30 C-504
İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Modern Türkiye Siyasal Tarihi SBU311 Cuma 08:30 11:30 C-505
İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 21'nci Yüzyıl ve İnsan Hakları SBU463 Cuma 08:30 11:30 C-506
Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi Programı Görsel Programlama BTP203 Cuma 08:30 11:30  LB-001  BİLGİSAYAR LAB.
Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknolojisi Betonarme İTP203 Cuma 08:30 10:30 A-104
Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Programı Et Teknolojisi GTK201 Cuma 08:30 10:30 A-209 Besin kimyası lab.
Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Otel Muhasebesi TUR211 Cuma 08:30 12:30 A-212
Meslek Yüksek Okulu Fizyoterapi Anatomi TIP100 Cuma 08:30 11:30 A-302
Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı Vejeteryan Mutfak AŞP219 Cuma 08:30 10:30 A-303
Meslek Yüksek Okulu Grafik Tasarımı Programı Reklam Analizi GTP275 Cuma 08:30 10:30 A-304
Meslek Yüksek Okulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Kişiye Özel Tasarım KTT205 Cuma 08:30 10:30 A-308 Çizim Masalı Derslik
Meslek Yüksek Okulu Elektronik Teknolojisi Programı Teknolojinin Bilimsel İlkeleri BTP105 Cuma 08:30 11:30 B-306
Meslek Yüksek Okulu Elektronik Teknolojisi Programı Tıbbı Cihaz Teknolojileri ETP261 Cuma 08:30 10:30 B-704
Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı Hukukun Temel Kavramları HUK101 Cuma 08:30 11:30 C-301
Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Programı Acil Yardım ve Kurtarma I AYP105 Cuma 08:30 10:30 C-401
Meslek Yüksek Okulu Grafik Tasarımı Programı Sunum Teknikleri GTP259 Cuma 08:30 12:30 C-403
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Oyun Tasarımına Giriş ve Mimarlık MİM271 Cuma 08:30 11:30  LB-007 BİLGİSAYAR LAB.
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bilgisayar Destekli Tasarım I EÜT209 Cuma 08:30 12:30  LB-006 BİLGİSAYAR LAB.
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Model Yapımı ve Teknikleri İÇM251B Cuma 08:30 12:30 B-801 Çizim Atölyesi
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Model Yapımı ve Teknikleri İÇM251A Cuma 08:30 12:30 B-801 Çizim Atölyesi
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Model ve Prototip Üretimi III EÜT359 Cuma 08:30 12:30 B-802 Çizim Atölyesi
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Mesleki İş Hukuku İÇM405 Cuma 08:30 10:30 C-102
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Post-Modern Mimari Akımlar MİM455 Cuma 08:30 10:30 C-305
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Mimarlıkta Tasarı Geometri ve Teknik Resim I MİM109 Cuma 08:30 12:30 C-601 (mimarlık çizim atölyesi)
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Temel Eğitim I İÇM109A Cuma 08:30 12:30 C-602 (mimarlık çizim atölyesi)
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Temel Eğitim I İÇM109B Cuma 08:30 12:30 C-602 (mimarlık çizim atölyesi)
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Uygulama Projesi I MİM303B Cuma 08:30 12:30 C-701
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Uygulama Projesi I MİM303C Cuma 08:30 12:30 C-701
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Uygulama Projesi I MİM303A Cuma 08:30 12:30 C-701
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Ambalaj Tasarımı EÜT357 Cuma 08:30 10:30 LB-015 - MAC
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Fizik I FİZ101A Cuma 08:30 10:30  LA-304 FİZİK LAB.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Elektronik Devreler EEM213A Cuma 08:30 10:30  LB-002 BİLGİSAYAR LAB.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği İleri Bilgisayar Programlama BİM301A Cuma 08:30 10:30  LB-004 BİLGİSAYAR LAB.
Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Güç Elektroniği EEM334 Cuma 08:30 11:30 C-204
Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği İngilizce Dilinde Okuma ve Konuşma İNG211 Cuma 08:30 11:30 C-304
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Ana ve Çocuk Beslenmesi BES301 Cuma 08:30 10:30 A-102
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Ebelik Meslek Etiği EBE359 Cuma 08:30 10:30 A-305
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bilimsel Araştırma Yöntemleri İŞL202 Cuma 08:30 11:30 A-309 Çizim Masalı Derslik
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Pediatrik Rehabilitasyon FTR305 Cuma 08:30 11:30 B-301
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kişilerarası İlişkiler PSİ307 Cuma 08:30 10:30 B-706
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Mesleki Temel Tasarım I MTT107B Cuma 09:30 12:30 B-103
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Giysi Atölyesi I MTT205B Cuma 09:30 11:30 B-105 Giysi Atölyesi
İşletme Fakültesi İşletme İngilizce Operations Research I BUS309 Cuma 09:30 11:30 A-103
Tiyatro Ana Sanat Dalı Tiyatro Yüksek Lisans Programı (Tezli) Yaratıcı Yazma Çalışmaları TİY518 Cuma 09:30 12:30 Ek 502
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Fitness Değerlendirme ve Uygulamaları BSY362 Cuma 10:30 11:30 201
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Temel Animasyon I GTB267 Cuma 10:30 12:30  LB-003  MAC LAB.
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Serbest Tasarım Atölyesi I MTT307 Cuma 10:30 12:30 A-1 Baskı Atölyesi
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Defile Organizasyonu ve Korografisi MTT403 Cuma 10:30 12:30 A-105
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Popüler Kültür ve Reklam GTB465 Cuma 10:30 12:30 B-204
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik Patoloji TIP110 Cuma 10:30 12:30 A-101
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Genel Pazarlama PAZ100 Cuma 10:30 12:30 C-503
Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı Dünya Mutfakları Uygulamaları I AŞP203 Cuma 10:30 12:30 A-303
Meslek Yüksek Okulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Kişiye Özel Tasarım KTT205 Cuma 10:30 11:30 A-308 Çizim Masalı Derslik
Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi Programı Mesleki Matematik I MAT121 Cuma 10:30 12:30 B-702
Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Programı Acil Yardım ve Kurtarma I AYP105 Cuma 10:30 12:30 C-401
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bilgisayarla Sunum Teknikleri MİM269 Cuma 10:30 12:30 LB-015 - MAC
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Fizik I FİZ101B Cuma 10:30 12:30  LA-304 FİZİK LAB.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Elektronik Devreler EEM213B Cuma 10:30 12:30  LB-002 BİLGİSAYAR LAB.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği İleri Bilgisayar Programlama BİM301B Cuma 10:30 12:30  LB-004 BİLGİSAYAR LAB.
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Yöneylem Araştırması I END315 Cuma 10:30 12:30 C-102
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Ana ve Çocuk Beslenmesi Uygulaması BES307 Cuma 10:30 12:30 A-102
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Fitness Değerlendirme ve Uygulamaları BSY362 Cuma 11:30 12:30 201
Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Textual Analysis ACL103 Cuma 11:30 12:30 A-208
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Psikanalize Giriş PSİ363 Cuma 11:30 12:30 B-116
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Öğrenme Psikolojisi PSİ209 Cuma 11:30 12:30 C-101
İşletme Fakültesi İşletme İngilizce Cost Accounting ACC301 Cuma 11:30 12:30 A-103
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Turizm İşletmelerinde Maliyet Kontrolü ve Analizi TUR319 Cuma 11:30 12:30 A-104
İşletme Fakültesi İşletme Türkçe İşletmeye Giriş I İŞL101 Cuma 11:30 12:30 B-101
İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Temel Gazetecilik HİT473 Cuma 11:30 12:30 C-504
Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Programı Süt ve Ürünleri Teknolojileri GTK211 Cuma 11:30 12:30 A-209 Besin kimyası lab.
Meslek Yüksek Okulu Elektronik Teknolojisi Programı Güç Elektroniği ETP205 Cuma 11:30 12:30 C-402
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Pediatrik Rehabilitasyon FTR305 Cuma 11:30 12:30 A-201 egzersiz ve manuel uyg lab.
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Vaka V FTR409 Cuma 11:30 12:30 B-301
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Fitness Değerlendirme ve Uygulamaları BSY362 Cuma 14:00 15:00 201
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Matematikte Bilgisayar Programlama I MAT105 Cuma 14:00 16:00  LB-005 BİLGİSAYAR LAB.
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Kök Hücre Biyolojisi BİY357 Cuma 14:00 17:00 A-105
Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Textual Analysis ACL103 Cuma 14:00 16:00 A-208
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Psikanalize Giriş PSİ363 Cuma 14:00 16:00 B-116
Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim - Tercümanlık (İngilizce) Introduction to Linguistics ETI115 Cuma 14:00 17:00 B-305
Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim - Tercümanlık (İngilizce) Translation for Media ETI315 Cuma 14:00 17:00 B-703
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Öğrenme Psikolojisi PSİ209 Cuma 14:00 16:00 C-101
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Genetik Mühendisliği BİY453 Cuma 14:00 17:00 C-203
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Temel Grafik Tasarımı I GTB107 Cuma 14:00 16:00  LB-003  MAC LAB.
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Takı ve Aksesuar Tasarımı MTT351 Cuma 14:00 16:00 A-1 Baskı Atölyesi
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Mesleki Temel Tasarım I MTT107B Cuma 14:00 15:00 B-103
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Giysi Atölyesi I MTT205A Cuma 14:00 16:00 B-105 Giysi Atölyesi
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Popüler Kültür ve Reklam GTB465 Cuma 14:00 15:00 B-204
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Desen GTB265 Cuma 14:00 16:00 BC-016 Çizim Atölyesi
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik Hemşirelikte Araştırma HEM305 Cuma 14:00 17:00 A-101
Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik İç Hastalıkları Hemşireliği HEM203 Cuma 14:00 17:00 A-306
İşletme Fakültesi İşletme Enformatiği Veri Madenciliği ENF461 Cuma 14:00 17:00  LB-004 BİLGİSAYAR LAB.
İşletme Fakültesi İşletme İngilizce Cost Accounting ACC301 Cuma 14:00 17:00 A-103
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Turizm İşletmelerinde Maliyet Kontrolü ve Analizi TUR319 Cuma 14:00 16:00 A-104
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik İşletme Finansı İŞL301 Cuma 14:00 17:00 A-304
İşletme Fakültesi İşletme Türkçe İşletmeye Giriş I İŞL101 Cuma 14:00 16:00 B-101
İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Genel Matematik MAT100 Cuma 14:00 17:00 B-701
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Rusça III YDB443 Cuma 14:00 17:00 C-303
İşletme Fakültesi İşletme Türkçe İstatistik I İST201 Cuma 14:00 18:00 C-401
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Genel Pazarlama PAZ100 Cuma 14:00 15:00 C-503
İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Temel Gazetecilik HİT473 Cuma 14:00 16:00 C-504
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Almanca III YDB423 Cuma 14:00 17:00 C-506
Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi Programı Bilgisayar BTP103 Cuma 14:00 16:00  LB-002 BİLGİSAYAR LAB.
Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Programı Süt ve Ürünleri Teknolojileri GTK211 Cuma 14:00 15:00 A-209 Besin kimyası lab.
Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknolojisi Yapı Denetim Uygulamaları İTP205 Cuma 14:00 16:00 A-212
Meslek Yüksek Okulu Fizyoterapi Fizik FİZ103 Cuma 14:00 17:00 A-302
Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı Dünya Mutfakları Uygulamaları I AŞP203 Cuma 14:00 15:00 A-303
Meslek Yüksek Okulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Kişiye Özel Tasarım KTT205 Cuma 14:00 17:00 A-308 Çizim Masalı Derslik
Meslek Yüksek Okulu Üretimde Kalite Kontrol Toplam Kalite Yönetimi UKK103 Cuma 14:00 16:00 A-309 Çizim Masalı Derslik
Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Turizm İngilizcesi I İNG207 Cuma 14:00 17:00 B-704
Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Programı Travma AYP109 Cuma 14:00 16:00 C-206
Meslek Yüksek Okulu Elektronik Teknolojisi Programı Güç Elektroniği ETP205 Cuma 14:00 15:00 C-402
Meslek Yüksek Okulu Grafik Tasarımı Programı Multimedya ve Etkileşimli Ortam Tasarımı I (M I-II) GTP213 Cuma 14:00 15:00 LB-015 - MAC
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bilgisayarla İleri Modelleme Teknikleri MİM363 Cuma 14:00 17:00  LB-001  BİLGİSAYAR LAB.
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Modelleme Teknikleri I EÜT463 Cuma 14:00 18:00  LB-006 BİLGİSAYAR LAB.
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Temel Matematik MAT103 Cuma 14:00 16:00 B-306
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Perspektif I İÇM207A Cuma 14:00 18:00 B-801 Çizim Atölyesi
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Perspektif I İÇM207B Cuma 14:00 18:00 B-801 Çizim Atölyesi
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Model ve Prototip Üretimi I EÜT255 Cuma 14:00 18:00 B-802 Çizim Atölyesi
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Ürün Grafiği I EÜT363 Cuma 14:00 16:00 C-601 (mimarlık çizim atölyesi)
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Anlatım Teknikleri (Rendering I) İÇM101B Cuma 14:00 18:00 C-602 (mimarlık çizim atölyesi)
Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Anlatım Teknikleri (Rendering I) İÇM101A Cuma 14:00 18:00 C-602 (mimarlık çizim atölyesi)
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bina Bilgisi III MİM221 Cuma 14:00 15:00 C-701
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Yöneylem Araştırması I END315 Cuma 14:00 17:00 C-102
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Matematik I MAT111 Cuma 14:00 17:00 C-301
Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Dinamik MAK203 Cuma 14:00 17:00 C-304
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Ana ve Çocuk Beslenmesi Uygulaması BES307 Cuma 14:00 16:00 A-102
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Pediatrik Rehabilitasyon FTR305 Cuma 14:00 15:00 A-201 egzersiz ve manuel uyg lab.
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bitirme Projesi I FTR497B Cuma 14:00 16:00 A-203 ortez ve protez lab.
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bitirme Projesi I FTR497A Cuma 14:00 16:00 A-305
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Vaka V FTR409 Cuma 14:00 15:00 B-301
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Ebelik Genetik TIP301 Cuma 14:00 16:00 C-104
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kas İskelet Sistemi Hastalıkları FTR254 Cuma 14:00 16:00 C-302
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Akademik Çeviri ve Yazma Becerileri BES463 Cuma 14:00 15:00 C-306
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bitirme Projesi I FTR497C Cuma 14:00 16:00 C-404
Tiyatro Ana Sanat Dalı Tiyatro Yüksek Lisans Programı (Tezli) İleri Oyunculuk I TİY501 Cuma 14:00 16:00 203
Tiyatro Ana Sanat Dalı Tiyatro Yüksek Lisans Programı (Tezli) #N/A TİY510:00 Cuma 14:00 17:00 207
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bilgisayar Destekli Moda İllüstrasyon MTT209B Cuma 15:00 17:00  LB-007 BİLGİSAYAR LAB.
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Çağdaş Sanat Kuramı GTB255 Cuma 15:00 18:00 B-204
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik UTİ Mesleki İngilizce V İNG441 Cuma 15:00 18:00 C-402
Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Programı Kalite Yönetim Sistemleri GTK203 Cuma 15:00 17:00 A-209 Besin kimyası lab.
Meslek Yüksek Okulu Grafik Tasarımı Programı Multimedya ve Etkileşimli Ortam Tasarımı I (M I-II) GTP213 Cuma 15:00 19:00 LB-015 - MAC
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bina Bilgisi III MİM221 Cuma 15:00 17:00 C-701
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Matematik I MAT111 Cuma 15:00 17:00 B-301
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Matematiksel Modelleme END402 Cuma 15:00 18:00 C-103
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği İngilizce Dilinde Okuma ve Konuşma İNG211 Cuma 15:00 18:00 C-501
Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Devre Teorisi II EEM201 Cuma 15:00 17:00 C-502
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Akademik Çeviri ve Yazma Becerileri BES463 Cuma 15:00 19:00 C-306
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Matematikte Bilgisayar Programlama I MAT105 Cuma 16:00 18:00  LB-005 BİLGİSAYAR LAB.
Fen Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitim Bilimine Giriş EGT101 Cuma 16:00 19:00 B-116
Grafik Tasarım Ana Sanat Dalı Grafik Tasarım Yüksek Lisans Programı (Tezli) İleri Reklam Grafiği I GTB503 Cuma 16:00 18:00  A-303 DERSLİK
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Temel Grafik Tasarımı I GTB107 Cuma 16:00 18:00  LB-003  MAC LAB.
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Takı ve Aksesuar Tasarımı MTT351 Cuma 16:00 18:00 A-1 Baskı Atölyesi
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Giysi Atölyesi I MTT205A Cuma 16:00 18:00 B-105 Giysi Atölyesi
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Desen GTB265 Cuma 16:00 18:00 BC-016 Çizim Atölyesi
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Rusça I YDB341 Cuma 16:00 19:00 C-503
Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi Programı Nesne Yönelimli Programlama BTP207 Cuma 16:00 18:00  LB-002 BİLGİSAYAR LAB.
Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Ürün Grafiği I EÜT363 Cuma 16:00 18:00 C-601 (mimarlık çizim atölyesi)
Psikoloji Ana Bilim Dalı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı (Tezli) Psikoterapi Kuramları ve Vaka Analizi KPS511 Cuma 16:00 19:00  C-501 DERSLİK
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kuruluşları Yüksek Lisans Programı (Tezli) Sağlık Kuruluşlarında Stratejik Yönetim HSK556 Cuma 16:00 19:00 C-101
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bitirme Projesi I FTR497B Cuma 16:00 18:00 A-203 ortez ve protez lab.
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bitirme Projesi I FTR497A Cuma 16:00 18:00 A-305
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bitirme Projesi I FTR497C Cuma 16:00 18:00 C-404
Tekstil ve Moda Tasarımı Ana Sanat Dalı Tekstil ve Moda Tasarımı Sanatta Yeterlilik Programı Oryantalizm ve Moda MTT673 Cuma 16:00 18:00  B-711 AMFİ
Tekstil ve Moda Tasarımı Ana Sanat Dalı Tekstil ve Moda Tasarımı Yüksek Lisans Programı (Tezli) Moda ve Lüks Marka Yönetimi MTT567 Cuma 16:00 18:00  C-411 AMFİ
Tiyatro Ana Sanat Dalı Tiyatro Yüksek Lisans Programı (Tezli) İleri Oyunculuk I TİY501 Cuma 16:00 18:00 203
Türk Musıkisi Ana Sanat Dalı Türk Musıkisi Yüksek Lisans Programı (Tezli) Enstrumantasyon-Orkestrasyon TMP531 Cuma 16:00 19:00 Ek 102
Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Moleküler Biyoloji ve Genetikte Seçme Konular I BİY371 Cuma 17:00 19:00 A-105
Fotoğraf ve Video Ana Sanat Dalı Fotoğraf ve Video Yüksek Lisans Programı (Tezli) Deneysel Fotoğraf-1 FVB503 Cuma 17:00 20:00  A-301 DERSLİK
Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bilgisayar Destekli Moda İllüstrasyon MTT209B Cuma 17:00 19:00  LB-007 BİLGİSAYAR LAB.
İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Almanca I YDB321 Cuma 17:00 20:00 B-305
Meslek Yüksek Okulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Reklam ve Pazarlama KTT262 Cuma 17:00 18:00 A-103
Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Programı Meyve ve Sebze İşletme Teknolojileri I GTK207 Cuma 17:00 19:00 A-209 Besin kimyası lab.
Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı (İ.Ö) Gıda Saklama Teknikleri AŞP132 Cuma 17:00 19:00 C-504
Psikoloji Ana Bilim Dalı Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı (Tezli) Sosyal Psikoloji PSİ482 Cuma 17:00 20:00  A-302 DERSİLK
Tiyatro Ana Sanat Dalı Tiyatro Yüksek Lisans Programı (Tezli) Sanat Felsefesi TİY508 Cuma 17:00 20:00 206
Fen Bilimleri Enstitüsü İç Mimarlık Yüksek Lisans Programı (Tezli) Proje II İÇM592 Cuma 18:00 21:00 A-308 Çizim Masalı Derslik
Fen Bilimleri Enstitüsü Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Yüksek Lisans Programı (Tezli) Lineer Sistem Teorisi I EEM501 Cuma 18:00 21:00 A-309 Çizim Masalı Derslik
Grafik Tasarım Ana Sanat Dalı Grafik Tasarım Yüksek Lisans Programı (Tezli) İleri Reklam Grafiği I GTB503 Cuma 18:00 20:00  A-303 DERSLİK
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik UTİ Mesleki İngilizce V İNG441 Cuma 18:00 20:00 C-402
Meslek Yüksek Okulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Reklam ve Pazarlama KTT262 Cuma 18:00 20:00 A-103
Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Programı Anatomi TIP100 Cuma 18:00 21:00 C-401
Tekstil ve Moda Tasarımı Ana Sanat Dalı Tekstil ve Moda Tasarımı Yüksek Lisans Programı (Tezli) Moda ve Lüks Marka Yönetimi MTT567 Cuma 18:00 20:00  C-411 AMFİ
İşletme Ana Bilim Dalı İşletme Doktora Programı Stratejik Yönetim İŞD623 Cuma 19:00 22:00  C-311 AMFİ
İşletme Ana Bilim Dalı İşletme Doktora Programı Finansal Muhasebe Esasları İYH402 Cuma 19:00 22:00  C-203 DERSLİK
İşletme Ana Bilim Dalı İşletme Doktora Programı Çağdaş Yönetim Teorisi İŞD602 Cuma 19:00 22:00  B-304 DERSLİK
İşletme Ana Bilim Dalı İşletme Doktora Programı Pazarlama Stratejileri İŞD604 Cuma 19:00 22:00  C-204 DERSLİK
Meslek Yüksek Okulu Yaşlı Bakımı Programı Biokimya TIP141 Cuma 19:00 21:00 A-105
Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı (İ.Ö) Gıda Saklama Teknikleri AŞP132 Cuma 19:00 21:00 C-504
Psikoloji Ana Bilim Dalı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı (Tezli) İLERİ PSİKOPATOLOJİ VE VAKA ANALİZİ KPS501 Cuma 19:00 22:00  B-102 DERSLİK
Tekstil ve Moda Tasarımı Ana Sanat Dalı Tekstil ve Moda Tasarımı Sanatta Yeterlilik Programı Oryantalizm ve Moda MTT673 Cuma 19:00 21:00  B-711 AMFİ
Grafik Tasarım Ana Sanat Dalı Grafik Tasarım Yüksek Lisans Programı (Tezli) İleri Reklam Grafiği II GTB504 Cuma 20:00 22:00  C-303 DERSLİK
Tiyatro Ana Sanat Dalı Tiyatro Yüksek Lisans Programı (Tezli) Performans Sanatı TİY511 Cuma 20:00 23:00 Ek 102
Fotoğraf ve Video Ana Sanat Dalı Fotoğraf ve Video Yüksek Lisans Programı (Tezli) Temel Fotoğraf Eğitimi FVH451 Cuma 21:00 00:00  C-412 AMFİ
Grafik Tasarım Ana Sanat Dalı Grafik Tasarım Yüksek Lisans Programı (Tezli) İleri Reklam Grafiği II GTB504 Cuma 22:00 00:00  C-303 DERSLİK