Duyurular
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Ağustos Ayı Mülakat Sonuçları

22.08.2019

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ AĞUSTOS AYI MÜLAKAT SONUÇLARI

Sayı

Adı Soyadı

Anabilim/Anasanat Dalı

Mülakat Sonucu

1

Ece İstanbullu Çelik

Moleküler Biyoloji Ve Genetik Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

2

İlknur Taşpınar

Moleküler Biyoloji Ve Genetik Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

3

Mahmut Çiftçi

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

4

Ali Enes Yaşar

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

5

Şeyma Akyüz

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

6

Betül Çakır

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

7

Muazzez Mola

Endüstri Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

8

Ahmet Sungurbeyli

Endüstri Mühendisliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Kabul

9

Handan Azakoğlu

Tekstil Ve Moda Tasarımı Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

10

Deniz Şamdereli

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

11

Rıza Tayfun Aslan

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

12

Erdem Mengüş

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

13

Ege Osmanoğlu

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

14

Seda Okuyucu

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

15

Enes Nuri Polat

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

16

Çağlar Metin

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

17

Dilay Hacıosmanoğlu

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

18

Elif Tarğay

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

19

Berat Akhan

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

20

Fatih Dengiz

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

21

Hidayet Timur Sarıcan

Türk Musikisi Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

22

Mehmet Emir

Tiyatro Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

23

Serdar Kötük

Tiyatro Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

24

Nihal Cingöz

Tiyatro Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

25

Gizem İnançer

Tiyatro Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Kabul

26

Melis Terzi

Tiyatro Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Kabul

27

Berfin Yeksan

Tiyatro Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Kabul

28

Ece Gers

Tiyatro Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Kabul

29

Merve Uysal

Uygulamalı Matematik Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

30

Ayşe Atalar

Uygulamalı Matematik Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

31

Aslı Şahin

İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

32

Emin Gülkaynak

İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

33

Aslınur Arısoy

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

34

Bengisu Koç

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

35

Dicle Ölmez

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

36

Dilan Tektaş

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

37

Ece Gülbeyaz

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

38

Elif Nazlı Karakaş

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

39

Esra Tosun

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

40

Esra Yıldırım

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

41

Hatice Sarı

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

42

Havva Merve Bektaş

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

43

Melike Nur Kurban

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

44

Meryem Özlem Paksoy

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

45

Nilay Şenay

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

46

Şuheda Demirci

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

47

Şuheda Nur Temel

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

48

Yasemin Aslantaş

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

49

Zeynep Daşdemir

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

50

Mohammed Dokhan

Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

51

Canberk Eryılmaz

Beden Eğitimi Ve Spor Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

52

Kaan Özen

Beden Eğitimi Ve Spor Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

53

Eren Uludağ

Beden Eğitimi Ve Spor Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul

54

Eren Aydın

Beden Eğitimi Ve Spor Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul (Özel Öğrenci)

55

Ramazan Burak Çürük

Beden Eğitimi Ve Spor Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul (Özel Öğrenci)

56

Emre Ulusu

Beden Eğitimi Ve Spor Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul (Özel Öğrenci)

57

Eren Top

Beden Eğitimi Ve Spor Tezli Yüksek Lisans Programı

Kabul (Özel Öğrenci)

58

Merve Uysal

Uygulamalı Matematik

Kabul

59

Ayşe ATALAR

Uygulamalı Matematik

Kabul

60

Meltem ASLAN

Hemşirelik Doktora

Kabul

61

Azize Gözde ATAKOĞLU

Hemşirelik Doktora

Kabul (Özel Öğrenci)

62

Merve ERENSOY

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

63

Gül Nihal ÇELİK

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

64

İbrahim Emin MUTLU

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

65

Nigar TUFAN

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

66

Kübra YILMAZ

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

67

Gülcan DOĞAN

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

68

Damla Nur YAMAN

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

69

Betül SERHATLIOĞLU

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

70

Eylül AKIL

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

71

Ebru AYDOĞMUŞ

Hemşirelik Yüksek Lisans

Kabul

72

Kaveh Yaghouhi NİA

İşletme Doktora

Kabul (Yabancı Uyruklu)

73

Barış ÖZAY

İşletme Tezsiz

Kabul

74

Haluk VAROL

İşletme Tezsiz

Kabul

75

Mustafa ÖZDEMİR

İşletme Tezsiz

Kabul

76

Berk BOŞVEREN

İşletme Tezsiz

Kabul

77

Ali Caner KEÇİK

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

KABUL

78

Çağla YİĞİT

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

KABUL

79

Beyza DAL

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

KABUL

80

Berat TEKİNGÜNDÜZ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

KABUL

81

Kübra BALCI

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

KABUL ( ÖZEL ÖĞRENCİ)

82

Özer SUBAŞI

BİLGİSAYAR MÜH. TEZLİ

KABUL

83

Hakan SOYDEMİR

GRAFİK TASARIM

KABUL

84

Ahmet YUMRU

GRAFİK TASARIM

KABUL

85

Melike TUNÇ

GRAFİK TASARIM

KABUL

86

Müge DİNDAR

GRAFİK TASARIM

KABUL

87

Yusuf  Erbakan CEYHAN

GRAFİK TASARIM

KABUL

88

Nagehan İRİM

GRAFİK TASARIM

KABUL

89

Nisa Nur BOZKIR

GRAFİK TASARIM

KABUL

90

Efsan Boğaç İZMİRLİ

GRAFİK TASARIM

KABUL

91

Oğuzhan GÜNGÖR

GRAFİK TASARIM

KABUL

92

Coşkun Yağız AYDIN

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR  TEZLİYÜKSEK LİSANS

KABUL

93

Mustafa Fatih ÖZKAN

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR   DOKTORA

KABUL

94

Mete BEKTAŞ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR   DOKTORA

KABUL (ÖZEL ÖĞRENCİ)

95

Mustafa Korhan GÜRAN

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR   DOKTORA

KABUL (ÖZEL ÖĞRENCİ)

 

Kayıt Tarihleri : 26 Ağustos 2019-20 Eylül 2019 tarihleri arasındadır.

 Kayıt için gerekli evraklar

Not: Özel Öğrenci statüsündeki öğrenciler, o program için geçerli olan toplam kredi sayısının en çok %50' sine karşılık gelen sayıda derse kayıt yaptırabilirler.

Yüksek Lisans: Lisans mezuniyet belgesi noter onaylı, Transkript, ALES sonuç belgesi, askerlik durum belgesi (erkekler için) 3 adet fotoğraf, nüfus cüzdan sureti

Doktora: Lisans ve Yüksek Lisans mezuniyet belgesi noter onaylı, Lisans ve Yüksek Lisans Transkripti, ALES sonuç belgesi, ÜDS/KPDS sonuç belgesi,

3 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti fotokopisi, askerlik durum belgesi (erkekler için)

TC Haliç Üniversitesi Banka Bilgileri;

Hesap Adı: TC Haliç Üniversitesi

Iban: TR41 0001 5001 5800 7309 0338 85

Açıklama: Öğrenci Adı-Soyadı, TC Kimlik Numarası

VAKIFBANK TARAFINDAN OTS İÇİN TALEP EDİLEN GELİR BELGELERİ

Bankamız Maaş Müşterileri İçin ;

Kamu Çalışanı İse : Kurum Kimliği

Özel Sektör İçin  : E-Devletten alınacak SGK Hizmet Dökümü

Emekli İse : Sadece kimliğiyle gelmesi yeterli

Bankamız Maaş Müşterisi Olmayanlar İçin ;

Kamu Çalışanı İse : E-Devletten E-Bordro Dökümü, Kurum kimliği

Özel Sektör İçin : İşyerinden alınmış ıslak imzalı kaşeli maaş bordrosu , SGK Hizmet Dökümü ,İşyeri İmza Sirküleri Örneği

Emekli İse : E-Devletten alınan Barkodlu Emekli Aylık Bilgisi

İşyeri Sahibi veya Fima Ortağı Müşterilerimiz için ;

Şahıs Firması İse:

Vergi levhası(Son 2 yıl Matrahlı Olması Gerekli),

Gelir Beyannameleri

Şirketler İçin :

Vergi Levhası (Son 2 yıl Matrahlı Olması Gerekli),

Gelir Beyannameleri,

Ticari Sicil Gazetesi