Duyurular
2016-2017 Öğrenci Konsey Seçimlerine katılacak adayların listesi ve Konsey Seçim Takvim
Eklenme Tarihi : 28.11.2016

 

2016-2017 Öğrenci Konsey Seçimlerine katılacak adayların listesi  ve Konsey Seçim Takvimi aşağıda mevcuttur.

Seçimler, web sitemiz üzerinden paylaşılacak link ile gerçekleştirilebilecektir.

Tüm öğrencilerimiz, tercih ettikleri adaylara, panel üzerinden otomasyon kullanıcı adı ve şifreleri ile erişebilecek ve seçim yapabilecektir.

 

Seçim Takvimi;

30 Kasım 2016 Çarşamba   Fakülte Temsilcileri Seçimi

1 Aralık 2016  Perşembe Fakülte Temsilcileri  Sonuçlarının Yayınlanması 

2 Aralık 2016 Cuma  Öğrenci Konsey Başkanı ve Yönetim Kurulu Seçimi

 

Fakülte Bölüm  Aday Öğrenci
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Endüstri Mühendisliği İpek Gaş
Yiğit Dişisağlam
Dilara Dağ
Burak Bilal Çakmak
Makine Mühendisliği Enes Süne
Taha Akgün 
Ufuk Yılmaz 
Berk Öztürk
Cem Altıntaş 
Elektrik Elektronik Mühendisliği Batuhan Satıl
Gizem Çimen
Sinan Kuyumcu
Bilgisayar Mühendisliği  
Ahmet Yasir Şahin
Özgür Sarıyar
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ Matematik Nail Bayrak 
Rüya Leblebici
 
Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Büşra Özdemir
Furkan Durak
Moleküler Biyoloji ve Genetik Selin Ensari
Songül Mede
 
Psikoloji Erol Yıldırım
Alpaslan Günay
Yunus Emre Ekin
Mütercim Tercümanlık Azra Erdem
Nurdan Ülker
 
Türk Dili ve Edebiyatı Enes Demiral 
Ceren Ödemiş
MİMARLIK FAKÜLTESİ Mimarlık Abuzer Yıldırım
Mehmet Zahid Uzun 
Zafer Çelik
Furkan Bayır
İç Mimarlık Süleyman Demircan
Hakan Arıkaya
Ozan Kara
Alihan Kazdal 
Nail Tufan
Hasan Hüseyin Bayram 
Kürşat Murat Alişan
Endüstri Ürünleri Tasarımı Hilal Başımoğlu
Talha Güngör
İŞLETME FAKÜLTESİ Turizm İşletmeciliği Metehan Küçük 
Muhammed Enes Akdeniz
Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik  Seda Nur Aydın
Ahsen Yaren Ak
Bahadır Aydın
Mihriban Arslan
İşletme Enformatiği Çisem İnan
Muhammet Kaya
Mahmut Faruk Şahin
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Onur Bayar
Ceylin Örenbaş 
Mustafa Kuriş
Seher Selçuk
Cihan Bora
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Mustafa Özdemir
Muhammed Saffan Ayaz
Ali Kemal Özçelik
İşletme (İngilizce) İsmail Hakkı Doğan
Taylan Gökmen 
Deha Doğan
Sümeyye Karaca 
İşletme (Türkçe) Burak Özbay
Osman Salman
Haluk Varol
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Grafik Tasarım Yemlihan Şentürk
Mustafa Cem Durmaz
Orhan Kaya 
Aytaç Volga Düzgit
Tekstil Moda Tasarımı Esra Aydın
Sevim Özsoy
Mehmet Oymak
HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU Hemşirelik  Serra Yavuz
Cansun Demir
Nevin Gamze Eriş
Ertuğrul İlhan
Enes Nuri Teke
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU Beslenme ve Diyetetik Sümeyye Yılmaz 
Aleyna Canbaz
Büşra Ezgi Aslan
Ali Yılmaztekin
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Muharrem Tangal
Esra Demir
Ahmet Harun Çavdar 
İsa Berat Öner
Ebelik Azra Sevimli
Kübra Aksoy
Figen Pişken
Şeyda Medine Bakan
BESYO Spor Yöneticiliği Sefa Karababaoğlu
Sinan Topci
Okan Telci
Antrenörlük  Bahaddin Aktan
Zeki Yalınay
Rekreasyon Duygu Ateş
Pakize İrem Daniş
KONSERVATUAR Türk Musikisi Seda Yersel 
Aykut Furkan Şahin
Opera ve Konser Şarkıcılığı Murat Çamlıtepe
Tiyatro Umut Deniz Karaboğaz
Fatih Dağıdır
MESLEK YÜKSEKOKULU Aşçılık Oğuzhan Özer
Seda Yanardağ
Bankacılık ve Sigortacılık Samet Karapinar
Görkem Orhan
Elif Nur Koru
Bilgisayar Tekonolojileri Yasin Bilen
Kaan Uzun 
Gıda Teknolojisi Gözde Özbay
Zeynep İrem Aydın
Grafik Tasarım Mehmet Emin Demirci
Efe Karadeniz
Emirhan Aksu
İlk ve Acil Yardım Enes Adak
Öznur Yağcı
İnşaat Teknolojisi Atalay Can Söyük
Mert Çeçen 
Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Elif Kurt
  Sümeyye Cin
Spor Yönetimi Oğuz Ekinci
Lojistik Akif Ersoy
Berna Bakça
Turizm ve Otel İşletmeciliği Can Tarakçı
Ahmetcan Karaçam 
Çocuk Gelişimi Beyza Nur Gündoğdu 
Elif Varol
Fizyoterapi Gizem Ünal                  
Özdenur Şentürk
Cihat Doğan
Moda Tasarım  Eniz Sayın
Tuğba Burkan
Yaşlı Bakımı Programı Muhammet Yusuf Uçar
Nesibe güler
Sahne Dekor Tasarımı Semiha Aylin Esencan
Gizem Hasaltun 
Elektronik Teknolojisi Ali Yazıcı
Yaşar Can Demirhan
Üretimde Kalite Kontrol Sebahattin Can Aydın
Ramazan Celil Türkan 
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon  Atahan Turhan
Özge Kaya
Hemşirelik Ana Bilim Dalı Serap Esen 
Hatice Gülsoy 
Zeynep Yayla 
Hümeyde Aslanlı
Beden Eğitimi ve Spor Anabilim dalı  Fatih Kesepara 
Cemal Kartal 
Hastane ve Sağlık Kuruluşları Anabilim dalı Küpra Yıldırım Engin 
Aslan Nacak
Beslenme ve Diyetetik  Esra Başakıl
Nida Çeliksoydan 
Berrak Aygüden
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Mimarlık Lisansüstü  Mehmet Ali Halaman
Ayşe Gonca Mutlu
İç Mimarlık Muhammed Sinan Zorca
Burçin Balaban 
Endüstri Mühendisliği Mine Taş
Duygu Berraksu 
Yönetim Bilişim Sistemleri Aykut Kılıç
Alihan Çetin
Bilgisayar Mühendisliği Tolun Ardahanlı
Giray Bal
Elektrik Elektronik Mühendisliği Betül Şengün 
Emre Sözen
Endüstri Ürünleri Tasarımı Sevilay Çatlı Yılmaz 
  Moleküler Biyoloji ve Genetik Şafak Şener
  Pınar Aydındağ
  Ezgi Keske
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ Klinik Psikoloji  Hatice Kahramanoğlu
Canan Ağlamış
İşletme Metin Özcan
Sinan İnci 
Murat Kurtoğlu 
Hasan Fatih Yumak
Tiyatro Yüksek Lisans Programı  Mustafa Ergüven 
Yunus Yaldız
Hande Gül Küçükkaya 
Fotoğraf ve Video Derya Yazar 
Onur Türkçelik 
Alper Gündoğdu
Tekstil Moda Tasarımı  Ecem Usta 
Özgür Parlaklı
Grafik Tasarım Yüksek Lisans Programı  Anıl Altın 
İskender  Öztürk 
Türk Musıkisi Yüksek Lisans Programı  Nevzat Pehlivan 
Yunus Yaldız
Zeliha Gülden Anlı 
Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik   Zeynep Şemdinoğlu
Uygulamalı Psikoloji  Elif Özcan Sirkeci 
Derya Karakaş