Haberler
Lisansüstü Mülakat ve Değerlendirme Sonuçları
Eklenme Tarihi : 16.07.2013

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (TEZLİ)
 KAZANANLAR LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 SİNEM KOÇ
2 TÜLAY ÇEVİK
3 SEVGİ DER
4 BAYRAM KARABULUT
5 MEHMET ORKUN TEKİN
6 SABİT GÖKÇEN ALTAN
7 SELMA IŞIK
8 MAHFİRUZ DAMDELEN
9 AHMET SÜLEYMANOĞLU
10 İBRAHİM KAÇAR
11 EBRU KOYUNCU
12 GİZEM GALİOĞLU
13 ÖMER FARUK GÜMÜŞ
14 YAKUP CEMEL
15 MEHMET ÇAĞAN TEKİN
16 GAYE TORNA
17 HAZAL BERFİN YÜKSEL
18 YASEMİN DEVECİ
19 CİHAN ÖKSÜZ
20 MUSTAFA SEZEN
 
T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
BESLENME VE DİYETETİK ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (TEZLİ)
 KAZANANLAR LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 FATMA TUĞBA AYDIN
2 İLKNUR TÜRK HOCOĞLU
3 BEGÜM GÜLÇİN
4 ALİ FATİH BABAL
5 SENA KAZAN
6 ECE TEKÜN
7 BAŞAR ZİROĞLU
8 KÜBRA DERYA
 
T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR  YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (TEZLİ)
 KAZANANLAR LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 ALİ YILDIRIM
2 SERDAR OZAN ATLI
3 HÜSEYİN EMRE ÖZTÜRK
4 GÜVEN BERİGEL
5 ERMAN GÜRELER
6 MUSTAFA TAŞKIN
7 MELİKE ÖRUŞ
8 ÖZLEM ORUÇ ÇIKINTAŞ
9 SENCER ÖZKAL
10 BERKAN ERDOĞAN
11 METE BEKTAŞ
12 CÜNEYT SEYDİOĞLU
13 İRFAN MESUT KÖLEOĞLU
14 SELÇUK KARADUMAN
15 MURAT DEMİRCAN
 
T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
HEMŞİRELİK DOKTORA  PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 SEÇİL TAYLAN
2 SELMİN KÖSE
3 GAMZE TEMİZ
4 MİNE DEMET GÜNGÖR
5 TUĞBA ÇİÇEK
6 ZÜLEYHA OCAK
7 NURCAN KOLAÇ
 
ÖZEL ÖĞRENCİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 ZEYNEP SAĞLAM
 
T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
HEMŞİRELİK YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (TEZLİ)
 KAZANANLAR LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 GÜLŞEN DEVECEL AKKUŞ
2 DİLEK SÖNMEZ
3 ESRA KILINÇ
4 HİLAL VESİLE GÜMRAH
5 HÜSEYİN ERDİ YILDIRIM
6 NAZLI YILDIZ
7 GÖNÜL ÖZTÜRK
8 ÖZLEM CILIZ
9 ERHAN AY
10 SEDA BİRER
11 AYFER AKSUOĞLU
12 FATMA BÖRÜ
13 CANAN ÖZ
14 MERYEM CANSU ŞAHİN
15 MÜNEVVER EBRU TANGİ
16 ALEV GÜÇLÜ
17 ŞEYMA AYDIN
18 DİLEK AYDEMİR
19 DUYGU KAYA
20 AYŞEGÜL DARK
21 ZELİHA TOY
22 EREN YAŞAR MUTLU
23 ALEV ARSLAN
24 SANİYE YASEMİN YILDIZ
25 SEVCAN OLKUN
26 AYŞEGÜL ELMAS COŞKUNTÜRK
27 KÜBRA SECEM SAATÇIOĞLU
28 AYSUN DURMUŞ
29 ÖZGÜR METİN
30 DÖNDÜ ERDEMİR
31 NURTEN SOLMAZ
32 DAMLA ERTUĞRUL
33 DUYGU ATEŞ
34 MERYEM BAYRAM
35 ZELİHA ÖZGE ÖZGÜNEŞ
36 ZEYNEP KOŞAN
37 HAVVA YILMAZ
 
ÖZEL ÖĞRENCİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 SEVDA ÖZGE KURT

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
2013-2014  EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
ÖZEL ÖĞRENCİ
 KAZANANLAR LİSTESİ
MÜLAKAT TARİHİ:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 ZEYNEL ZEKİ İNCE
2 SEMİH SEZERLİ
3 ERTAN BARIN
4 AHMET ŞEN
5 EMRE DALGIÇ
NOT:
SağlıkBilimleri Enstitüsü
adaylarının kesin kayıtların gerçekleşebilmesi için Garanti Bankası Fındıkzade Şubesindeki 437-6299351 No'lu hesaba 1.000 (bin) tl peşinatın yatırılması gerekmektedir.

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
MİMARLIK YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 GÜLPINAR COŞKUN
2 BURCU KARTAL
3 BURCU FUNDA BÜYÜKÇOLAK
4 MEHMET ÇAĞRI ÜNAL
5 AHMET KAYHAN ELİTAŞ
6 ANIL KOCA
7 FATİH ÖZ
8 BÜSRA AYDIN

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013 2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
MİMARLIK YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (TEZSİZ)
KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 EMİNE CANDAN AYDAŞ
2 TOLGAHAN AYDAŞ

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013 2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
MİMARLIK YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (ÖZEL ÖĞRENCİ)
KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 İSMET EKMEKÇİ

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 GÖKHAN EMRE

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI ÖZEL ÖĞRENCİ
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013   
SIRA NO ADI SOYADI
1 İNAN YILMAZ

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
İÇ MİMARLIK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 HANDE ERDİNÇ
2 HÜSEYİN ÖZKAN
3 HANDE SOLAK
4 SILAY ALİ DOĞAN
5 NURŞAH ERDEM

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
İÇ MİMARLIK TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013  
SIRA NO ADI SOYADI
1 İNCİ BAL

 

T.C
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
İÇ MİMARLIK TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI ÖZEL ÖĞRENCİ
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013  
SIRA NO ADI SOYADI
1 GÜL İPEK GEDİZLİK
2 SİNEM ŞEKERCİOĞLU

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
ELEKTRONİK VE HABERLEŞME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (Tezli)
 KAZANANLAR LİSTESİ
MÜLAKAT TARİH : 15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI BAŞARI DURUMU
1 SERDAR İSA SAKALLI  

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 SELÇUK ÖZÇELİK

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1  
2 ÜZEYİR SAFA KISIKÇILAR
3 AHMET AKIN KARA
4 FARUK HAKBİLEN
5 NEHİR ÇARIKÇI
6 AYDIN ERTÜRK
7 MUHAMMET ALTINKAYA
8 MERT KULAÇ
9 ABDÜLKADİR ÖREL

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 HASAN EMRE ERÇİN
2 MURAT BAYRAM
3 RAMİS BAŞKAL

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 ÖMER ERDEN
2 SONER AYGÜN
3 ÇAĞDAŞ KEKLİK
4 FATİH DÖNMEZ
5 ÇAĞRI DEMİR

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 NİMET KURT (Bilimsel Hazırlık)
2 NAZLI KASAP (Bilimsel Hazırlık)

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KAZANANLAR LİSTESİ
Mülakat Tarihi:15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI
1 ALPER USTA (Bilimsel Hazırlık)

 

T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
FEN BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (Tezli)
 KAZANANLAR LİSTESİ
MÜLAKAT TARİH : 15.07.2013
SIRA NO ADI SOYADI BAŞARI DURUMU
1 AYŞEGÜL YİĞİT  
2 SENA ÖNER  
NOT:
Fen Bilimleri Enstitüsü
adaylarının kesin kayıtların gerçekleşebilmesi için Garanti Bankası Fındıkzade Şubesindeki 437-6299351 No'lu hesaba 1.500 (binbeşyüz) tl peşinatın yatırılması gerekmektedir.